Menu
Koszyk

  HEWPS Shaker Citrus Orange/Stunning Blue 600 ml

  HEWPS Shaker Citrus Orange/Stunning Blue 600 ml
  HEWPS Shaker Citrus Orange/Stunning Blue 600 ml
  Brak na magazynie
  HEWPS Shaker Citrus Orange/Stunning Blue 600 ml
  9,99 zł
  Bez podatku: 9,99 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: HEWPS

  Dostępne opcje

  • Elegancki shaker dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych
  • Brak grudek, dzięki zastosowanemu sitku
  • Wytrzymałość mechaniczna i termiczna
  • Większa pojemność
  • Wysoka szczelność

  HEWPS Shaker Citrus Orange/Stunning Blue to nowa linia shakerów, która wyróżnia się nie tylko eleganckim wyglądem, ale również solidnym wykonaniem i ciekawymi, przydatnymi rozwiązaniami.

  Optymalne nawodnienie i dotrzymanie reżimu suplementacyjnego to nie lada wyzwanie, które może definiować efektywność progresji treningowej. W sprostaniu tym zadaniom w pewien sposób może pomóc odpowiednio dobrany shaker. Stanowi on nie tylko miejsce do przechowywania, ale również przygotowania suplementów w płynnej postaci.

  Wiele osób korzystających z różnego rodzaju shakerów, często zgłasza problem z powstawaniem grudek podczas mieszania odżywki białkowej lub innych gruboziarnistych preparatów. W oferowanym produkcie, problem ten nie ma prawa zaistnieć. Wszystko to, dzięki zastosowaniu specjalnego sitka, którego zadaniem jest rozdrobnienie suplementu mieszanego z wodą, mlekiem, czy innym ulubionym napojem.

  Shaker jest często elementem wyposażenia torby treningowej. Jasnym jest więc, iż jego zawartość nie powinna wydostawać się na zewnątrz. Całkowita szczelność jest jednym z atrybutów shakera HEWPS. Wszystko to za sprawą świetnego dopasowania jego nakrętek do głównego pojemnika. 

  Warto również dodać, iż produkt został wykonany z trwałego tworzywa, odpornego na niewielkie uszkodzenia mechaniczne i czynniki termiczne. Tym samym nie należy się obawiać o jego zgniecenie, zmiażdżenie, czy zniszczenie pod wpływem upadku z niewielkiej wysokości. Można go również myć w ciepłej wodzie.

  Można się pokusić o stwierdzenie, iż to tak naprawdę wygląd akcesorium przesądza o jego zakupie. Twórcy designu shakera nie mają się czego wstydzić. Modernistyczny kształt i stonowane, aczkolwiek eleganckie kolory, świadczą o dokładnym dopracowaniu każdego szczegółu, pokazując, iż żaden użyty element nie jest przypadkowy.

  Podsumowując, HEWPS Shaker Citrus Orange/Stunning Blue to jedno z najbardziej przydatnych akcesoriów treningowych, wykonane w modernistycznym, eleganckim stylu.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności