Menu
Koszyk

  SWANSON Cordyceps Complex 60 kaps.

  SWANSON Cordyceps Complex 60 kaps.
  Brak na magazynie
  SWANSON Cordyceps Complex 60 kaps.
  49,99 zł
  Bez podatku: 49,99 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Swanson
  • Zaawansowana mieszanka trzech popularnych grzybów medycznych 
  • Ekstrakty standaryzowane na zawartość substancji bioaktywnych
  • Zawiera wyciąg z kordycepsu, grzybków Reishi oraz Shiitake
  • Sprzyja wzmocnieniu kondycji psychofizycznej organizmu
  • Dostępny w kapsułkach odpowiednich dla wegetarian 

  Swanson Cordyceps Complex to suplement diety łączący standaryzowane ekstrakty z  trzech grzybów medycznych: kordycepsu chińskiego, Reishi oraz Shiitake. Preparat jest dostępny w postaci roślinnych kapsułek i może być stosowany przez osoby na diecie wegetariańskiej.  

  Kordyceps chiński to grzyb pasożytniczy o potężnym potencjale terapeutycznym. Obfituje w witaminy, minerały oraz związki aktywne farmakologicznie, wśród których na szczególną uwagę zasługuje kordycepina i adenozyna. 

  Ekstraktom z kordycepsu przypisuje się działanie immunomodulujące i adaptogenne. Ponadto często poleca się je osobom aktywnym fizycznie – udowodniono, że substancje obecne w grzybni są zdolne do aktywacji kinazy AMPK, co przekłada się na sprawniejszą produkcję ATP. 

  Reishi to rzadko spotykane grzyby pasożytnicze, nazywane „grzybami długowieczności”. Zawierają wiele synergistycznie działających związków bioaktywnych z grupy polisacharydów, triterpenów i kwasów genoderowych. 

  Reishi mają korzystny wpływ na układ odpornościowy. Mogą również oddziaływać na układ endokrynny, przyczyniają się do uregulowania odpowiedzi organizmu na stres i sprzyjają ograniczeniu jego negatywnych skutków. 

  Shiitake to grzyby popularne i szeroko wykorzystywane zwłaszcza w Japonii. Wyizolowany z grzybni lentinan jest określany mianem silnego immunomodulatora. Ponadto w grzybach Shiitake można znaleźć wiele różnorodnych przeciwutleniaczy, które wspierają ochronę organizmu przed stresem oksydacyjnym.  

  Podsumowując, Swanson Cordyceps Complex to ciekawa opcja dla osób zainteresowanych terapeutycznym potencjałem grzybów medycznych. Wykazują one szerokie spektrum pozytywnych właściwości i mogą przyczynić się do poprawy kondycji zdrowotnej organizmu.

  Wielkość opakowania: 60 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 60
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Cordyceps sinensis esktrakt (grzybnia) (standaryzacja do minimum 14 mg kwasu kordycepsowego)200 mg**
  Reishi esktrakt (Ganoderma lucidum) (owocniki) (standaryzacja do minimum 60 mg polisacharydów)200 mg**
  Shiitake ekstrakt (Lentinus edodes) (owocniki) (standaryzacja do minimum 40 mg polisacharydów)200 mg**
  Pozostałe składniki: Skrobia ryżowa, hypromeloza, maltodekstryna, krzemionka.
  Stosować 1 kapsułkę dziennie.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Wegetariański
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności