Menu
Koszyk

  JARROW Milk Thistle 150mg 200 kaps.

  JARROW Milk Thistle 150mg 200 kaps.
  Brak na magazynie
  JARROW Milk Thistle 150mg 200 kaps.
  69,90 zł
  Bez podatku: 69,90 zł
  • Standaryzowany ekstrakt z ostropestu plamistego (80% flawonoidów)
  • Wspomaga działania detoksykacyjne wątroby
  • Wpływa ochronnie na funkcje wątroby
  • Wspiera walkę z wolnymi rodnikami
  • Wykazuje potencjał detoksykacyjny

  Jarrow Milk Thistle zawiera standaryzowany ekstrakt z ostropestu plamistego, będący źródłem kilku składników aktywnych, w tym ważnych frakcji sylimaryny, wywierającej m. in. dobroczynny wpływ na pracę wątroby i podniesienie stężenia glutationu w organizmie.

  Ostropest plamisty (Silybum marianum) był stosowany w tradycyjnej medycynie greckiej i rzymskiej celem dbałości o zdrowie wątroby i ochrony przed toksynami środowiskowymi. 

  Ochrona i regeneracja wątroby 
  Ostropest bierze udział w poprawie syntezy białek komórkowych w wątrobie. Może zwiększyć szybkość ich syntezy i usprawnić naprawę uszkodzonych tkanek wątroby. Ponadto chroni przed wnikaniem różnych substancji toksycznych do tego organu (np. metali ciężkich).

  Regulacja procesów trawiennych
  Ostropest przyczynia się do regulacji procesów trawiennych. Zwiększa wydzielanie soków trawiennych i poprawia apetyt. 

  Walka z wolnymi rodnikami
  Ostropest wpływa na podniesienie stężenia glutation - jednego z najsilniejszych antyoksydantów. Zadaniem tych substancji jest neutralizacja wolnych rodników w organizmie. Dzięki temu chroni organizm przed rozwojem stresu oksydacyjnego. 

  Podsumowując, suplement diety Jarrow Milk Thistle jest polecany dla osób pragnących w naturalny sposób wspomóc prawidłowe funkcjonowanie i regenerację wątroby. Preparat może być wsparciem dla osób, których wątroba narażona jest na działanie substancji bądź leków o działaniu hepatotoksycznym. 

  Wielkość opakowania: 200 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 200
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Ekstrakt z nasion ostropestu plamistego (Sylibum marianum L.) (80% sylimaryny)150mg*
  Pozostałe składniki: Cellulose, Stearynian Magnezu (Źródło Roślinne), Ditlenek Krzemu, Hydroksypropylometyloceluloza (Kapsułka)
  1 kapsułka na dobę.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Bez glutenu
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności