Menu
Koszyk

  SWANSON Sulforaphane 400mcg 60 kaps.

  SWANSON Sulforaphane 400mcg 60 kaps.
  Brak na magazynie
  SWANSON Sulforaphane 400mcg 60 kaps.
  19,99 zł
  Bez podatku: 19,99 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Swanson
  • Zawiera opatentowany wyciąg z kiełków brokułu  
  • Dostępny w postaci wegetariańskich kapsułek 
  • Standaryzowany na zawartość sulforafanu   
  • Posiada potencjał przeciwutleniający   
  • Sprzyja usprawnieniu detoksykacji   

  Swanson Sulforaphane to suplement diety w skład którego wchodzi sulforafan pochodzący z opatentowanego ekstraktu z kiełków brokułu BroccoPhane®. 

  Sulforafan jest organicznym związkiem chemicznym, któremu przypisuje się liczne właściwości prozdrowotne. Powstaje z obecnej w warzywach krzyżowych glukorafaniny w obecności enzymu mirozynazy, który uwalnia się po uszkodzeniu komórek roślinnych (np. przez siekanie czy miażdżenie). 

  Prezentowany preparat zawiera sulforafan z BroccoPhane®. Jest to innowacyjny ekstrakt z kiełków brokułu opatentowany przez firmę Cyvex Nutrition. Zgodnie z zapewnieniem producenta jest on źródłem stabilnego sulforafanu, cechującego się wysoką aktywnością biologiczną. 

  Sulforafan ma korzystny wpływ na system detoksykacyjny ustroju. Jest on modulatorem aktywności enzymów uczestniczących w metabolizmie ksenobiotyków, dzięki czemu chroni organizm przed toksycznym działaniem substancji mutagennych i genotoksycznych. Może również zapobiegać uszkodzeniom hepatocytów przez toksyny. 

  Sulforafan jest induktorem ścieżki sygnałowej NRF2-ARE, przez co przyczynia się do zwiększenia ekspresji enzymów antyoksydacyjnych. Są one odpowiedzialne za utrzymanie homeostazy redoks, a dodatkowo mają korzystny wpływ na aktywność zmiataczy wolnych rodników (np. witamin A, C i E). Naukowcy przypuszczają, że stres oksydacyjny odgrywa istotną rolę w etiologii wielu chorób przewlekłych, dlatego zalecają spożywanie naturalnych związków, które pomagają wzmocnić ustrojową barierę antyoksydacyjną. 

  Podsumowując, Swanson Sulforaphane to preparat, który ułatwia wykorzystanie prozdrowotnego potencjału kiełków brokułu. Dzięki zastosowaniu roślinnych kapsułek może być stosowany również przez wegetarian.  

  Wielkość opakowania: 60 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 60
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Sulforafan (z Broccophane® kiełki brokułu Koncentrat 20-1 standaryzowany do 0.4% sulforafanu)400 mcg*
  Pozostałe składniki: Mąka ryżowa, hypromeloza (kapsułka roślinna), może zawierać jeden lub oba z następujących składników: stearynian magnezu, krzemionkę.
  Przyjmować 1 kapsułkę dziennie, popić wodą.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Wegetariański
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności