Menu
Koszyk

  OLIMP Ginkoflav Forte 60 kaps.

  OLIMP Ginkoflav Forte 60 kaps.
  Brak na magazynie
  OLIMP Ginkoflav Forte 60 kaps.
  23,99 zł
  Bez podatku: 23,99 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Olimp
  • Standaryzowany ekstrakt z miłorzębu japońskiego
  • Wysoka zawartość substancji bioaktywnych
  • Korzystnie wpływa na funkcje kognitywne
  • Wspomaga prawidłowe krążenie krwi
  • Uznawany za adaptogen i afrodyzjak

  Olimp Ginkoflav Forte to suplement diety zawierający silnie skoncentrowany ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego, standaryzowany na zawartość aktywnych biologicznie ginkgoflawonoglikozydów i laktonów terpenowych.

  Ginkgo biloba, czyli miłorząb dwuklapowy, potocznie nazywany japońskim, to prastare drzewo, naturalnie występujące na terenie Chin, szeroko rozpowszechnione w Japonii. Jego liście są wykorzystywane jako surowiec leczniczy. Wyizolowano z nich szereg substancji bioaktywnych, wśród najbardziej liczą się ginkgoflawonoglikozydy i laktony terpenowe.

  Ginkgo biloba sprzyja niwelowaniu niekorzystnych skutków stresu oksydacyjnego. Jest to związane z wysoką zawartością substancji wykazujących zdolność do zmiatania wolnych rodników. Dodatkowo, jak pokazują badania, związki bioaktywne zawarte w liściach promują aktywność endogennych enzymów przeciwutleniających takich jak SOD, CAT czy GPx.

  Ginkgo biloba sprzyja usprawnieniu krążenia. Może hamować przepuszczalność naczyń kapilarnych i przyczyniać się do pobudzenia uwalniania czynnika rozszerzającego naczynia. Dzięki temu poprawia się krążenie w naczyniach włosowatych, żyłach i tętnicach. Dotyczy to również krążenia mózgowego, które ma istotne znaczenie dla utrzymania prawidłowych funkcji poznawczych oraz optymalnej wydajności umysłowej.

  Ginkgo biloba jest klasyfikowany jako adaptogen i afrodyzjak. Potencjalnie może pomagać w przystosowaniu się organizmu do niesprzyjających warunków i korzystnie wpływać na funkcje seksualne.

  Podsumowując, Olimp Ginkoflav Forte to wysokiej jakości suplement, polecany zwłaszcza osobom narażonym na stres, pracownikom umysłowym oraz seniorom.

  Wielkość opakowania: 60 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 60
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Ekstrakt z liści Miłorzębu Japońskiego (Ginkgo Biloba)80 mg*
  w tym
  Ginkoflawonoglikozydy 24%19,2 mg*
  Laktony terpenowe4,8 mg*
  Pozostałe składniki: Celuloza mikrokrystaliczna - substancja wypełniająca, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, kapsułka (żelatyna – składnik otoczki), barwnik: E 171
  1 kapsułka raz dziennie najlepiej po posiłku popijając dużą ilością wody.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności