Menu
Koszyk

  JARROW Wild Bitter Melon Extract 60 tab.

  JARROW Wild Bitter Melon Extract 60 tab.
  Brak na magazynie
  JARROW Wild Bitter Melon Extract 60 tab.
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł
  • Bezalkoholowy ekstrakt z dzikiego gorzkiego melona
  • Testowany klinicznie i zgłoszony do opatentowania 
  • Pozyskany z roślin o unikalnym genotypie 
  • Promuje prawidłowe ciśnienie tętnicze  
  • Sprzyja regulacji glikemii  

  Jarrow Wild Bitter Melon Extract to suplement diety w skład którego wchodzi bezalkoholowy ekstrakt z dzikiej odmiany gorzkiego melona. Był on przedmiotem badań klinicznych i został zgłoszony do opatentowania. 

  Gorzki melon (Momordica charantia) to tropikalna, jadalna roślina, wykorzystywana również w celach leczniczych. Jej owoce i liście zawierają liczne związki bioaktywne: fitosterole, triterpeny i glikozydy steroidowe. Z terapeutycznego punktu widzenia największe znaczenie ma momordyna, charantyna i polipeptyd P. 

  W skład prezentowanego produktu wchodzi Glycostat®. Jest to bezalkoholowy wyciąg z dziko rosnących owoców gorzkiego melona. Od gatunków uprawnych różnią się one genotypem i profilem fitochemicznym. Zaawansowany technologicznie proces stabilizacji pozwala na zachowanie aktywności wszystkich substancji bioaktywnych obecnych w roślinie. 

  Gorzki melon wydaje się mieć korzystny wpływ na gospodarkę węglowodanową. Wyniki badań wskazują, że związki bioaktywne zawarte w owocach sprzyjają zwiększeniu wychwytu glukozy i pobudzają produkcję glikogenu. Oprócz tego mogą one wzmacniać czułość zlokalizowanych w wątrobie receptorów insulinowych i stymulują sekrecję insuliny. 

  Wyniki badań pozwalają przypuszczać, że Glycostat® promuje prawidłowe ciśnienie krwi. Wykorzystuje kilka znanych naukowcom mechanizmów działania – m.in. pełni rolę inhibitora enzymu konwertującego angiotensynę (ACE) i sprzyja syntezie tlenku azotu (NO). 

  Podsumowując, Jarrow Wild Bitter Melon Extract to wysokiej jakości preparat, zawierający testowany klinicznie Glycostat®. Zdaniem specjalistów działa on silniej niż inne, dostępne na rynku wyciągi z gorzkiego melona i wykazuje szersze spektrum pozytywnych właściwości.

  Wielkość opakowania: 60 tabletekPorcja jednorazowa: 2 tabletkiIlość porcji w opakowaniu: 30
  w porcji (2 tabletki)zawartość%ZDS
  Glycostat Ekstrakt z dzikiego gorzkiego melona (wolny od GMO) (Momordica charantia, dziki genotyp, 15:1)1500 mg
  Pozostałe składniki: Celuloza, Fosforan Wapnia, Kwas Stearynowy (Źródło Roślinne), Ditlenek Krzemu, Naturalny Aromat Wanilii Francuskiej, Stearynian Magnezu (Źródło Roślinne), Substancja Powlekająca
  Stosować 2 tabletki dziennie (najlepiej jedną tabletkę rano i druga po południu) na ok. 30 minut przed posiłkiem, albo zgodnie z zaleceniem specjalisty.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Wegetariański
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności