Menu
Koszyk

  SWANSON Ginger Root Extract 200mg 60 kaps.

  SWANSON Ginger Root Extract 200mg 60 kaps.
  -6 % Brak na magazynie
  SWANSON Ginger Root Extract 200mg 60 kaps.
  34,99 zł
  32,99 zł
  Bez podatku: 32,99 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Swanson
  • Maksymalnie silny ekstrakt z korzenia imbiru w kapsułkach
  • Dostarcza aż 20% aktywnych biologicznie gingeroli 
  • Tradycyjnie stosowany w celu złagodzenia mdłości
  • Korzystnie wpływa na proces trawienia 
  • Odpowiedni dla wegetarian 

  Swanson Ginger Root Extract to suplement diety w skład którego wchodzi ekstrakt z korzenia imbiru dostarczający aż 20% gingeroli – kluczowych substancji odpowiedzialnych za lecznicze właściwości przypisywane roślinie. 

  Imbir to popularna roślina pochodząca z południowo-wschodniej Azji. Wysuszone kłącze imbiru jest wykorzystywane w celach przyprawowych i leczniczych. Zawiera olejek eteryczny w skład którego wchodzą aktywne farmakologicznie aldehydy – gingerol, szogaol i zingerol. 

  W tradycyjnej medycynie ludowej imbir był znany jako środek przeciwwymiotny. Polecano go zarówno kobietom ciężarnym, jak i osobom cierpiącym na chorobę lokomocyjną oraz chorobą morską. Właściwości te potwierdzono w badaniach klinicznych z udziałem osób dorosłych. 

  Imbir może wykazywać działanie przeciwzapalne. Naukowcy przypuszczają, że jest to efekt synergistycznego działania obecnych w kłączu związków bioaktywnych. Są one zdolne do hamowania aktywności COX-2 i ograniczenia produkcji czynników prozapalnych, takich jak TNF-α czy IL-1β.

  Imbir promuje prawidłowe trawienie. Ma korzystny wpływ na wydzielanie soków żołądkowych i przyczynia się do poprawy mobilności żołądkowo-jelitowej. Może również pobudzać spontaniczne ruchy żołądka, które odgrywają istotną rolę w prawidłowym przebiegu procesów trawiennych. 

  Imbir zawiera związki o działaniu przeciwutleniającym. Antyoksydacyjnym potencjałem dorównuje witaminie C. Ponadto może on przyczynić się do zwiększenia ekspresji kluczowych endogennych przeciwutleniaczy. 

  Podsumowując, Swanson Ginger Root Extract to preparat, który ułatwia wykorzystanie prozdrowotnych właściwości imbiru. Kapsułki ze sproszkowanym kłączem idealnie sprawdzą się u osób, które nie przepadają za specyficznym smakiem przyprawy. 

  Wielkość opakowania: 60 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 60
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Ekstrakt z korzenia imbiru (Zingiber officinale) standaryzowany do 20% gingeroli200 mg*
  Pozostałe składniki: Mąka ryżowa, hypromeloza (kapsułka roślinna), maltodekstryna, krzemionka.
  Przyjmować 1 kapsułkę dziennie.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Wegetariański
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności