Menu
Koszyk

  BIO PLANET Ryż jaśminowy pełnoziarnisty BIO 500g

  BIO PLANET Ryż jaśminowy pełnoziarnisty BIO 500g
  Brak na magazynie
  BIO PLANET Ryż jaśminowy pełnoziarnisty BIO 500g
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Bio Planet

  Ryż jaśminowy jest jedną z najciekawszych alternatyw dla standardowego ryżu białego popularnie występującego w naszych kuchniach. Choć z pozoru odmiany mogą wydać się podobne, w rzeczywistości są zupełnie inne. Ryż jaśminowy nie bez powodu podawany był na cesarskich stołach. Jest bowiem najbardziej szlachetną odmianą ryżu długoziarnistego, będącego istotnym składnikiem szeroko pojętej kuchni azjatyckiej i podstawą kuchni z rejonów Tajlandii.

  Pełnoziarnisty ryż jaśminowy Bio Planet jest produktem oznaczonym certyfikatem rolnictwa ekologicznego, który potwierdza jego najwyższą jakość. Roślina hodowana jest w sposób naturalny, na niezanieczyszczonym terenie, z którego z łatwością może pobierać składniki mineralne będące częścią później przygotowanych przez nas dań. Znak jakości, jakim została odznaczona jaśminowa odmiana ryżu BIO świadczy o całkowitym braku szkodliwych substancji w produkcie końcowym.


  Wybierając pełnoziarniste ziarno ryżu uzyskujesz całkowicie naturalny produkt. Minimalny stopień przetworzenia sprawia, że na talerzu znajdziemy wszystkie składniki odżywcze, jakimi charakteryzuje się ryż jaśminowy. Jego spożywanie pozwoli na dostarczenie:

  Ekologiczny ryż jaśminowy charakteryzuje się delikatnym jaśminowym aromatem i lekko słodkawym, przypominającym orzechowy, smakiem. Każda potrawa przyrządzona z jego użyciem przeniesie nas w kulinarną podróż do słonecznych, malowniczym rejonów Tajlandii.

  Ryż jaśminowy jest polecany miłośnikom ryżu przygotowanego na sypko. Możliwe jest także uzyskanie lekko kleistej konsystencji przy dłuższym gotowaniu. Z kolei rozgotowanie charakterystyczne dla białej odmiany ryżu zdarza się niezwykle rzadko.
  Produkt Bio Planet doskonale komponuje się zarówno z daniami głównymi, jak i deserami. Polecany jest osobom dbającym o wysoką jakość swojego pożywienia, a także sportowcom, w których diecie istnieje zwiększone zapotrzebowanie na wysokiej klasy węglowodany.

  Przygotowanie: Gotujemy w osolonej wodzie ok. 35 min, w proporcji 1:2.                  

  Waga: 500g        

  Produkt rolnictwa ekologicznego                  

   

  Wartość odżywcza w 100g:

  • Białko: 7,4 g
  • Węglowodany: 74,9 g
  • Tłuszcz: 2,4 g
  • Energia: 362 kcal (1515 kJ)

  UWAGA OPIS AUTORSKI FITNESS-FOOD.PL – kopiowanie oraz rozpowszechnianie ww. opisu produktu jest zabronione. Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za wykorzystanie jednego opisu naszego autorstwa wynosi 10.000 zł netto.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności