Menu
Koszyk

  CAFE MICHEL Kawa mielona Peru BIO 250g

  CAFE MICHEL Kawa mielona Peru BIO 250g
  Brak na magazynie
  CAFE MICHEL Kawa mielona Peru BIO 250g
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł

  Jeśli poszukujesz kawy o łagodnym, ale wyrazistym aromacie, Arabica Cafe Michel prosto z Peru jest właśnie dla Ciebie!

  Od pozostałych ziaren pochodzących z tego regionu świata odróżnia ją certyfikat ekologiczny. W praktyce oznacza to, że roślina była hodowana na niezanieczyszczonym terenie, z którego dowolnie czerpała cenne minerały, co przekłada się na niepowtarzalny smak i aromat przygotowanego na ich bazie naparu. Dodatkowo, w procesie produkcyjnym nie są stosowane sztuczne wzmacniacze smaku, ani inne substancje, których celem jest zatuszowanie niedoskonałości oferowanego ziarna. Co więcej, producent został odznaczony znakiem Fair Trade, co w przypadku produkcji kawy jest niezwykle istotne. Zbiór ziaren odbywał się z poszanowaniem praw pracownika, z uwzględnieniem międzynarodowych przepisów odnoszących się do warunków zatrudnienia, a także wynagrodzenia osób pracujących na plantacji. Ruch ma na celu poprawę jakości życia osób odpowiedzialnych za przemysł dóbr eksportowych głównie w krajach Ameryki Południowej i Afryki.

  Kawa arabica od Cafe Michel charakteryzuje się umiarkowaną zawartością kofeiny na poziomie 1,2 %, co pozwala na jej swobodne wykorzystanie jako pobudzenia o poranku, w trakcie dnia, a także przed wyjściem na siłownię. Umiarkowane spożycie wysokiej jakości kawy korzystnie wpływa na koncentrację, pamięć, a także funkcjonowanie układu krwionośnego i nerwowego.

  Dbałość o jakość ziaren kawy od samego początku jej hodowli sprawia, że propozycja z Peru odznacza się niesamowitym zapachem, który rozchodzi się po domu tuż po jej zaparzeniu. Delikatny smak z wyczuwalną lekką kwaskowatą nutą doskonale komponuje się z deserami, w formie espresso, a także jako baza do kaw z mlekiem.
  Wygodnie zmielone ziarna Arabicy nadają się do parzenia w ekspresie ciśnieniowym, przelewowo, a także w kawiarce.

  Żaden z miłośników wysokiej klasy kawy nie może przejść obojętnie obok Arabicy Cafe Michel prosto z Peru! Postaw na najlepsze ziarna i ciesz się chwilą odprężenia tylko dla Ciebie!


  Skład: mielona kawa arabica* - kraj pochodzenia Peru.(*certyfikowany składnik ekologiczny)

  Kraj pochodzenia: Peru

  Waga: 250g

  UWAGA OPIS AUTORSKI FITNESS-FOOD.PL – kopiowanie oraz rozpowszechnianie ww. opisu produktu jest zabronione. Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za wykorzystanie jednego opisu naszego autorstwa wynosi 10.000 zł netto.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności