Menu
Koszyk

  CAFE MICHEL Kawa mielona Honduras Fair Trade BIO 250g

  CAFE MICHEL Kawa mielona Honduras Fair Trade BIO 250g
  Brak na magazynie
  CAFE MICHEL Kawa mielona Honduras Fair Trade BIO 250g
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł

  Żaden z fanów aromatycznej arabici nie powinien przejść obojętnie obok kawy Cafe Michel prosto z Hondurasu. Selekcjonowane ziarna pochodzące z wyżej położonych upraw oznaczone znakiem Fair Trade, są gwarancją wysokiej jakości produktu i zapewnieniem o respektowaniu międzynarodowych standardów pracy, co w krajach południowych jest wciąż dość rzadkie.

  Cafe Michel charakteryzuje pełen, głęboki, ale jak na arabicę przystało – dość delikatny smak. Zawartość kofeiny w okolicy 1,2% jest odpowiednia dla miłośników umiarkowanie mocnej kawy, a także każdego, kto dopiero rozpoczyna przygodę z wyborem ulubionych ziaren.

  Hermetyczne opakowanie zmielonej już kawy, umożliwia wygodne i szybkie przygotowanie napoju przy jednoczesnej dbałości o zachowanie niezapomnianego aromatu.

  Wybór wysokiej jakości, niezanieczyszczonych ziaren to nie tylko uczta dla zmysłów, ale przede wszystkim pełna koncentracja, lepsze samopoczucie i zmniejszenie ryzyka wystąpienia nowotworów.
  Kawa przeznaczona do ekspresów ciśnieniowych, kawiarek, a także aeropresów.

  Skład: mielona kawa arabica* - kraj pochodzenia Honduras. (*certyfikowany składnik ekologiczny)

  Kraj pochodzenia: Honduras

  Waga: 250g

  Sposób przygotowania:
  Do filiżanki wsypać 8-10 g kawy i zalać wrzącą wodą

  Zalecane warunki przechowywania:
  Po otwarciu najlepiej przechowywać szczelnie zamkniętą w dolnej części lodówki

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności