Menu
Koszyk

  MOUNT HAGEN Kawa rozpuszczalna Arabica w saszetkach (25x2g) 50g

  MOUNT HAGEN Kawa rozpuszczalna Arabica w saszetkach (25x2g) 50g
  Brak na magazynie
  MOUNT HAGEN Kawa rozpuszczalna Arabica w saszetkach (25x2g) 50g
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł

  Kawa Rozpuszczalna Arabica w Saszetkach FT BIO stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób preferujących kawę rozpuszczalną od tradycyjnie parzonej. Jest połączeniem niezwykłego aromatu charakterystycznego dla świeżo mielonego ziarna i wygody gwarantowanej przez rozpuszczalne granulki. Wybierając propozycję od Mouny Hagen nie musisz już nigdy więcej rezygnować z wygody, ani smaku, bowiem zadbano by sporządzony napój posiadał wszystkie walory.

  Kawa rozpuszczalna Mount Hagen od pozostałych produktów tej klasy różni się sposobem produkcji, w którym zminimalizowano udział zagęszczaczy, stabilizatorów oraz innych szkodliwych dla zdrowia substancji. Ceniąc najwyższą jakość swoich produktów, Mount Hagen do stworzenia kawy rozpuszczalnej wykorzystuje ziarna kawy z plantacji ekologicznej. Masz więc pewność, że roślina wzrastała w zdrowym środowisku, z którego bez przeszkód mogła czerpać minerały. Kontrolowane warunki wzrostu mają wpływ na pełny i głęboki smak wysokiej jakości kawy.
  Certyfikat Fair Trade jest dodatkową informacją o tym, że osobom pracującym przy zbiorach zapewniono bezpieczne i higieniczne warunki zatrudnienia, a także godziwe wynagrodzenie.

  Kawa rozpuszczalna Mount Hagen jest kawą liofilizowaną, do której przyrządzenia użyto 100 % ziaren Arabica. Wydłużony proces produkcyjny polegający na mrożeniu uzyskanego ekstraktu pozwala na zachowanie pełni aromatów i smaku. W porównaniu z niższej klasy produktami, kawa charakteryzuje się:

  •          Obniżoną zawartością kofeiny (90 – 100 mg)
  •          Powstała z wysokiej klasy ziaren, co jest rzadkością wśród kaw rozpuszczalnych
  •          Zachowuje smak, aromat oraz wiele właściwości ziaren
  •          Nie posiada glutenu ani laktozy, co może zdarzyć się w innych kawach rozpuszczalnych

  Kawa rozpuszczalna została zapakowana w wygodne saszetki, które doskonale sprawdzą się zarówno w podróży, jak i o poranku. Zapewniają szybkie przygotowanie napoju, a także stały smak zapewniony przez niezmienną ilość granulek.


  Kawa Arabica sprawdza się w formie napoju podawanego solo, a także dodatku do ciast i deserów. Dostępna w opakowaniu 25 saszetek.

  Skład: kawa instant* (100%)* (*certyfikowany składnik ekologiczny)

  Opakowanie: zawiera 25 saszetek po 2g 

  Przygotowanie: 1-2 łyżeczki kawy zalać gorącą wodą ale nie wrzącą wodą, według uznania dodać mleko i cukier.

  UWAGA OPIS AUTORSKI FITNESS-FOOD.PL – kopiowanie oraz rozpowszechnianie ww. opisu produktu jest zabronione. Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za wykorzystanie jednego opisu naszego autorstwa wynosi 10.000 zł netto.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności