Menu
Koszyk

  ALINESS UbiquinoN Koenzym Q10 100mg 100 kaps.

  ALINESS UbiquinoN Koenzym Q10 100mg 100 kaps.
  Brak na magazynie
  ALINESS UbiquinoN Koenzym Q10 100mg 100 kaps.
  44,90 zł
  Bez podatku: 44,90 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Aliness
  • Stabilizacja procesów energetycznych komórek
  • Wzrost energii i redukcja uczucia zmęczenia
  • Wsparcie układu sercowo-naczyniowego
  • Właściwości antyoksydacyjne

  Aliness UbiquinoN Koenzym Q10 to wysokiej jakości suplement diety zawierający naturalny koenzym Q10, który wspomaga pracę komórek organizmu, głównie poprzez optymalizację pracy mitochondriów i działanie antyoksydacyjne.

  Koenzym Q10 (ubichinon) to organiczny związek z grupy chinonów, który występując w mitochondriach komórek stanowi w nich element łańcucha oddechowego i współuczestniczy w produkcji ATP. Innymi słowy związek ten to źródło energii dla poszczególnych komórek, a co za tym idzie również całego organizmu. Dodatkowo koenzym Q10 jest skutecznym antyoksydantem nieocenionym w walce z wolnymi rodnikami siejącymi spustoszenie w obrębie organelli komórkowych.

  Zdrowy układ krążenia
  Ubichinon, dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym, optymalizuje poziom cholesterolu, a dokładniej jego frakcji LDL. Utrudniony staje się wówczas rozwój różnych zaburzeń i dysfunkcji, co stanowi krok naprzód ku zdrowemu układowi krążenia.

  Młodsza, zdrowsza skóra
  Wzrost jędrności i elastyczności skóry zawdzięcza się wpływowi koenzymu Q10 na pobudzenie syntezy kolagenu oraz elastyny, które są odpowiedzialne za dane cechy. Dodatkowo, dzięki wymiataniu wolnych rodników, redukowane są efekty szkodliwego działania promieni UV na organizm.

  Dodatkowe działania
  Wśród wszystkich zalet koenzymu Q, wymienić należy także jego wpływ na regulację glikemii, która odbywa się poprzez uwrażliwienie komórek na działanie insuliny. Ponadto badania wykazały, że ubichinon ma działanie immunoregulacyjne, co wzmacnia organizm w walce z infekcjami, ale również może stanowić protekcję przed rozwojem schorzeń cywilizacyjnych.

  Podsumowując, Aliness UbiquinoN Koenzym Q10 to idealne rozwiązanie dla osób pragnących zadbać o układ krążenia, a jednocześnie wzmocnić cały organizm i dodać sił witalnych.

  Porady eksperta:

  Ze względu na rozpuszczalność koenzymu Q10 w tłuszczach, warto przyjmować suplement w okolicach bogatotłuszczowego posiłku, co zapewni lepszą przyswajalność.

  Suplementacja koenzymem Q10 polecana jest zwłaszcza osobom w wieku średnim i podeszłym, kiedy poziom tego związku w organizmie zdecydowanie spada, ale też u palaczy czy osób stosujących diety redukcyjne.

  Wielkość opakowania: 100 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 100
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Naturalny fermentowany koenzym Q10 (UbiquinoN)100 mg**
  Pozostałe składniki: Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza.
  Przyjmować jedną kapsułkę podczas posiłku jeden raz dziennie.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Wegański
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności