Menu
Koszyk

TREC Whey 100 600g

TREC Whey 100 600g
TREC Whey 100 600g
49,90 zł
Bez podatku: 49,90 zł
  • 100% koncentratu białka serwatkowego w kilku atrakcyjnych smakach
  • Umożliwia realizację zwiększonego zapotrzebowania na białko
  • Korzystnie wpływa na proces regeneracji powysiłkowej
  • Sprzyja wzrostowi siły i masy mięśniowej
  • Skutecznie nasila procesy anaboliczne
  • Wygodne i szybkie w przygotowaniu

Trec Whey 100 to wysokiej jakości produkt zawierający 100% koncentratu białka serwatkowego, który efektywnie wspomaga proces kształtowania sylwetki sportowej. Stosowanie niniejszej odżywki białkowej jest szczególnie rekomendowane osobom regularnie wykonującym treningi siłowe w celu rozbudowy masy mięśniowej, bądź jej maksymalnego utrzymania podczas długotrwałej redukcji tkanki tłuszczowej.

Koncentrat białka serwatkowego (WPC) – źródło pełnowartościowego białka, które dostarcza pełną pulę aminokwasów egzogennych, niezbędnych do optymalnego funkcjonowania organizmu, w tym rozwoju masy mięśniowej i właściwej regeneracji powysiłkowej.

Wyniki licznych badań naukowych sugerują, że uzupełnianie diety sportowców odżywkami bazującymi na białku serwatkowym pomaga zwiększyć siłę i masę mięśniową, nawet wśród osób niewykonujących dodatkowych ćwiczeń siłowych. Zauważono również, że białko serwatkowe przyczynia się do stymulacji syntezy białek mięśniowych w większym stopniu niż inne białka, takie jak kazeina czy białko sojowe.

W przypadku osób trenujących siłowo przyjmowanie koncentratu białek serwatkowych może pomóc w realizacji wysokiego dziennego zapotrzebowania na białko, a na dodatek stanowi wygodną i szybką w przygotowaniu formę posiłku, zwłaszcza po zakończeniu jednostki treningowej o wysokiej intensywności oraz dużej objętości. Warto mieć na uwadze, że jeżeli naszym celem jest w głównej mierze maksymalizacja budowy masy mięśniowej, podaż wysokiej jakości białka w formie koncentratu białka serwatkowego po treningu jest kluczowa.

Podsumowując, Trec Whey 100 to wygodna i atrakcyjna smakowo odżywka białkowa, która idealnie sprawdzi się w przypadku osób systematycznie trenujących siłowo jako uzupełnienie codziennej diety w pełnowartościowe białko o kompletnym aminogramie.

Wielkość opakowania: 600gPorcja jednorazowa: 30 gIlość porcji w opakowaniu: 20
na 100 gzawartość%ZDS
Wartość energetyczna1620 kJ/382 kcal19%
Białko81,20 g162%
Węglowodany7,80 g3%
w tym cukry1,80 g2%
Tłuszcz2,90 g4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,70 g9%
Sól0,65 g11%
SKŁADNIKI AKTYWNE
Koncentrat Białka Serwatkowego (z mleka)94,65 g*

Napisz opinię

Zła Dobra
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności