Menu
Koszyk

JARROW EPA-DHA Balance 240 softgels

JARROW EPA-DHA Balance 240 softgels
Nowość
JARROW EPA-DHA Balance 240 softgels
119,90zł
Bez podatku: 119,90zł
  • Idealna kompozycja skoncentrowanych kwasów omega-3 EPA i DHA 
  • Korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie mózgu 
  • Ochrona przed stanami zapalnymi ścięgien 
  • Promocja optymalnego profilu lipidowego 
  • Wsparcie pracy serca 

Jarrow EPA-DHA Balance to wysokiej jakości suplement diety zawierający oczyszczone i skoncentrowane kwasy Omega-3 pozyskane z oleju rybiego. To zamknięty w kapsułce idealny zestaw niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych: eikozapentaenowego (EPA) i dokozaheksaenowego (DHA) w stosunku 2:1. Jest to skuteczne wsparcie prawidłowego funkcjonowania mózgu i ścięgien. 

Kwasy tłuszczowe EPA i DHA występują naturalnie w wysokiej ilości w oleju pozyskanym z ryb takich jak łosoś, sardynka czy śledź. Są one pożądane w codziennej diecie ze względu na pozytywny i wielokierunkowy wpływ na organizm. Szczególną zaletą kwasów omega-3 jest udział w prawidłowej pracy mózgu. 

Korzystny wpływ na pracę mózgu 
Kwas EPA jest w organizmie substratem do syntezy kwasu DHA, a ten z kolei występuje w tkance mózgowej w znacznej ilości, stanowiąc jej materiał budulcowy i zapewniając skuteczne wsparcie procesów uczenia się i zapamiętywania. 

Przeciwdziałanie stanom zapalnym ścięgien 
Kwasy omega-3 ograniczają syntezę prostaglandyn, a przez to przeciwdziałają tworzeniu się procesów zapalnych w ścięgnach, często nadwyrężanych podczas intensywnych ćwiczeń fizycznych. 

Wsparcie profilu lipidowego 
Ze względu na obniżanie stężenia frakcji LDL cholesterolu, a podwyższenie frakcji HDL, kwasy omega-3 wpływają na optymalizację prawidłowego profilu lipidowego. 

Wsparcie pracy serca 
Dzięki kontroli stężenia cholesterolu, kwasy omega-3 mogą brać udział w kontroli ciśnienia tętniczego, a przez to sprzyjać prawidłowej pracy serca. 

Podsumowując, Jarrow EPA-DHA Balance to idealny produkt szczególnie dla osób wykonujących ciężką pracę umysłową, a także dla sportowców pragnących zadbać o zdrowe ścięgna. 

Skład

Wielkość opakowania: 240 kapsułek żelowychPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 240
w 1 kapsułcezawartość%ZDS
Skoncentrowany Olej rybi1000 mg-
Omega 3600 mg
Kwas eikozapentaenowy (EPA)400 mg-
Kwas dokozaheksaenowy (DHA)200 mg-

Pozostałe składniki

Naturalny Aromat Truskawkowy oraz Naturalna Mieszanka Tokoferoli. Żelatyna, Gliceryna, Woda Oczyszczona (kapsułka)

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
Zła Dobra
Tagi: Bez glutenu
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności