Menu
Koszyk

  OLIMP Gold Krill 30 kaps.

  OLIMP Gold Krill 30 kaps.
  Brak na magazynie
  OLIMP Gold Krill 30 kaps.
  41,99 zł
  Bez podatku: 41,99 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Olimp
  • Płynny olej z kryla antarktycznego zamknięty w małych kapsułkach
  • Unikalna metoda kapsułkowania Flow Caps™ Liquid Technology
  • Źródło niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych
  • Wspomaga prawidłowe funkcje układu krążenia
  • Wolny od przykrej, rybiej woni

  Olimp Gold Krill™ to suplement diety w skład którego wchodzi olej z kryla antarktycznego – naturalne źródło egzogennych kwasów tłuszczowych, fosfolipidów i astaksantyny.

  W preparacie zastosowano autorską metodę kapsułkowania Flow Caps™ Liquid Technology. Zgodnie z zapewnieniem producenta chroni ona substancje czynne przed utlenianiem i korzystnie wpływa na ich bioabsorpcję. Niewielki rozmiar kapsułek, brak rybiego zapach i smaku zwiększają komfort suplementacji.

  Kryl antarktyczny (Euphausia superba) to niewielki skorupiak, żyjący w czystych wodach Antarktydy. Stanowi pokarm dla ptaków, fok i wielorybów, ale może być spożywany również przez człowieka. Pozyskiwany z niego olej jest uznawany za najlepszą alternatywę dla oleju rybiego.

  Olej z kryla jest bogatym źródłem wartościowych składników odżywczych. Można w nim znaleźć: kwasy omega-3 (konieczne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, mają korzystny wpływ na pracę układu sercowo-naczyniowego i wspomagają funkcje poznawcze); fosfolipidy (stanowią kluczowy składnik budulcowy błon komórkowych) oraz astaksantynę (jeden z najsilniejszych antyoksydantów, może neutralizować wolne rodniki każdego typu).

  Olej z kryla wspomaga prawidłowego funkcjonowanie serca i układu krążenia. Potencjalne korzyści wynikające z włączenia do diety kwasów omega-3 są bardzo dobrze udokumentowane. Dostępne dane wskazują, że dzięki temu łatwiej jest utrzymać cholesterol i trójglicerydy na właściwym poziomie, zmniejsza się też ryzyko agregacji płytek krwi.

  Podsumowując, Olimp Gold Krill™ to doskonały sposób na wzbogacenie diety o niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe i antyoksydanty. Odpowiednia podaż tych związków odgrywa ważną rolę w profilaktyce schorzeń układu krążenia.

  Wielkość opakowania: 30 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 30
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Olej z kryla arktycznego (Euphausia superba)500 mg*
  w tym:
  Fosfolipidy215 mg*
  Kwasy Omega 3120 mg*
  Kwas eikozapentaenowy (EPA)70 mg*
  Kwas dokozaheksaenowy (DHA)32,5 mg*
  Inne kwasy Omega 317,5 mg*
  Astaksantyna50 µg*
  Pozostałe składniki: Żelatyna - składnik otoczki.
  1 kapsułka dziennie lub inaczej po konsultacji z lekarzem.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności