Menu
Koszyk

  DOCTOR'S BEST Bone Maker with Bonolive 250mg 60 kaps.

  DOCTOR'S BEST Bone Maker with Bonolive 250mg 60 kaps.
  Brak na magazynie
  DOCTOR'S BEST Bone Maker with Bonolive 250mg 60 kaps.
  129,00 zł
  Bez podatku: 129,00 zł
  • Standaryzowany ekstrakt z liści oliwki europejskiej
  • Może zmniejszać utratę masy kostnej
  • Wspomaga odbudowę gęstości kośćca
  • Małe, łatwe do połknięcia kapsułki
  • Wspiera układ krwionośny
  • Silny antyoksydant

  Doctor's Best Bone Maker with Bonolive to interesujący monopreparat oparty o naturalny ekstrakt z liści drzewa oliwnego. Posiada udowodniony naukowo, korzystny wpływ na układ kostny, jednocześnie wywierając wiele innych benefitów zdrowotnych.

  Oliwka europejska to wyjątkowe drzewo rosnące w klimacie śródziemnomorskim, które charakteryzuje się długowiecznością i odpornością. Jego liście, owoce i uzyskany z nich olej od wieków uznawane są za substancje prozdrowotne, ze względu na zawartość licznych związków o charakterze antyoksydacyjnym.

  Ekstrakt z liści oliwki europejskiej jest szczególnie bogatym źródłem oleuropeiny, w przypadku tego produktu jest to minimum 40% zawartości. Oleuropeina to pochodna kumaryny, która świetnie wchłania się ze światła jelita. Jest ona przede wszystkim antyoksydantem, jednak posiada również zdolności do regulowania ciśnienia krwi czy lipdogramu. Najnowsze doniesienia naukowe mówią także o korzystnym działaniu związku na masę kostną.

  Okazuje się, że prezentowany ekstrakt z liści oliwki europejskiej Bonolive, suplementowany regularnie jest w stanie istotnie podnosić masę kostną, tym samym sprzyjając utrzymaniu prawidłowej kondycji kości. 

  Ustalono, że u osób dotkniętych osteoporozą, spożywających Bonolive następuje wzrost gęstości kości, co wynika z kilku zmian w układzie kostnym. Po pierwsze, ekstrakt zmniejsza liczbę komórek rozpuszczających tkankę kostną, czyli osteoklastów, tym samym redukując zjawisko zmniejszania się masy kostnej. Co więcej, wykazuje on zdolność do nasilania różnicowania się osteoblastów, czyli komórek budujących nową tkankę kostną. Jest to niezwykła szansa na poprawę komfortu życia dla osób, które już zmagają się z osteoporozą.

  Podsumowując, Doctor's Best Bone Maker with Bonolive to naturalny, wegański preparat, który może pomóc przeciwdziałać utracie masy kostnej, a nawet podnieść gęstość kośćca w przypadku osób dotkniętych zaburzeniami jego mineralizacji.

  Wielkość opakowania: 60 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 60
  w porcji (1 kapsułka)zawartość%ZDS
  Bonolive™ [z ekstraktu z liści oliwki europejskiej (Olea europaea L.), standaryzowanego na zawartość 40% oleuropeiny]250 mg**
  Pozostałe składniki: Modyfikowana celuloza (kapsułka wegetariańska), celuloza mikrokrystaliczna, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu (źródło roślinne).
  Przyjmować 1 kapsułkę dziennie z pożywieniem lub bez.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Bez GMO, Bez glutenu, Wegański, Wegetariański
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności