Menu
Koszyk

  BETTER YOU MultiVit Oral Spray 25 ml

  BETTER YOU MultiVit Oral Spray 25 ml
  Brak na magazynie
  BETTER YOU MultiVit Oral Spray 25 ml
  49,90 zł
  Bez podatku: 49,90 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: BetterYou
  • Kompleks 14 witamin i mikroelementów w wygodnej formie aerozolu
  • Zwiększona wydajność przemian metabolicznych
  • Zdecydowanie lepsza biodostępność składników
  • Regulacja gospodarki wapniowo-fosforanowej
  • Przyjemny, słodki smak (słodzony ksylitolem)
  • Wielopłaszczyznowe wsparcie homeostazy

  Better You MultiVit Oral Spray to innowacyjny suplement, zawierający aż 14 witamin i mikroelementów. Aplikacja aerozolu na błonę śluzową jamy ustnej, skutkuje niemal natychmiastowym przeniknięciem preparatu do krwioobiegu, co zdecydowanie poprawia jego biodostępność i przyspiesza spodziewany efekt działania.

  Chęć zadbania o dobrą kondycję całego organizmu wymaga kompleksowego podejścia. Jednym ze sposobów jest dbanie o odpowiednią podaż witamin i mikroelementów, co staje się jeszcze łatwiejsze, dzięki oferowanemu preparatowi.

  Dbałość o wygląd jest szczególną domeną kobiet. Aby móc kontemplować piękną aparycję, konieczne jest wsparcie funkcji widzenia. Umożliwia to witamina A, która w kombinacji z D-biotyną, stanowi o zachowaniu prawidłowej struktury naskórka, włosów i paznokci.

  Coraz częściej wspomina się o szkodliwym wpływie wolnych rodników. Biorą one udział w progresji wielu chorób. Świetnymi „zmiataczami” tych wysoko reaktywnych molekuł są witamina C i selen, jako składnik antyoksydacyjnych enzymów. Wraz z jodem warunkuje on również prawidłową funkcję tarczycy i działalność produkowanych przez nią hormonów na tkanki.

  Niedobór tej witaminy jest szczególnie domeną ludzi zamieszkujących rejony, gdzie ekspozycja na działanie promieni słonecznych jest mocno ograniczona. Bierza ona udział w regulacji gospodarki wapniowo-fosforanowej, przyczyniając się do prawidłowej mineralizacji tkanki kostnej. Mowa o witaminie D3, której działanie uzupełnia witamina K1. Ponadto, druga z nich, pełni kluczową rolę w przemianie czynników krzepnięcia, warunkując prawidłową hemostazę.

  Większość witamin z grupy B (B1, B2, B3) używane są jako kofaktory enzymów przeprowadzających reakcje z udziałem białek, węglowodanów i tłuszczów. To dzięki nim możliwe jest uzyskanie odpowiedniej ilości energii metabolicznej. Z kolei witamina B6, B12 i kwas foliowy są kluczowe w przemianach homocysteiny (toksycznego aminokwasu), czy syntezie materiału genetycznego, tym samym promując krwiotwórczą działalność szpiku, a także zdrowie układu nerwowego.

  Podsumowując, Better You MultiVit Oral Spray to propozycja dla każdego, kto pragnie kompleksowo, w łatwy i smaczny sposób, wesprzeć funkcje swojego organizmu, stawiając na zdrowie.

  Wielkość opakowania: 25 mlPorcja jednorazowa: 4 psiknięcia (~ 0,52 ml)Ilość porcji w opakowaniu: 48
  w 1 porcji (~ 0,52 ml)zawartość%ZDS
  Witamina B12 (jako metylokobalamina)6μg240%
  Witamina D3 (jako cholekalcyferol)800IU/20μg400%
  Kwas foliowy400μg200%
  Selen (jako selenian sodu)75μg136%
  Witamina B1 (jako monoazotan tiaminy)1,1mg100%
  Witamina B2 (jako sól sodowa 5-fosforanu ryboflawiny)1,4mg100%
  Witamina K1 (jako fitomenadion)75μg100%
  Witamina B7 (jako D-biotyna))50μg100%
  Jod (jako jodek potasu)150μg100%
  Witamina B5 (jako D-pantotenian wapnia )6mg100%
  Witamina B6 (jako chlorowodorek pirydoksyny)1,2mg85%
  Witamina B3 (jako niacynamid)8mg50%
  Witamina C (jako kwas askorbinowy)20mg25%
  Witamina A (jako palmitynian witaminy A)600IU/180μg22,5%
  Pozostałe składniki: Woda, ksylitol, emulgator: guma akacjowa, średniołańcuchowy olej triglicerydowy, emulgator: lecytyna słonecznikowa, konserwant: sorbinian potasu, aromat: naturalny aromat truskawkowy i kiwi, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i wodorotlenek sodu, zagęszczacz: guma ksantanowa.
  Ostrożnie psiknąć do jamy ustnej lub na wewnętrzną stronę policzka. Stosować cztery psiknięcia dziennie lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Bez glutenu
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności