Menu
Koszyk

  SWANSON AjiPure L-Lysine 500mg 90 kaps.

  SWANSON AjiPure L-Lysine 500mg 90 kaps.
  Brak na magazynie
  SWANSON AjiPure L-Lysine 500mg 90 kaps.
  34,99 zł
  Bez podatku: 34,99 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Swanson
  • L-Lizyna farmaceutycznej jakości w wegetariańskich kapsułkach  
  • Opracowana w oparciu o opatentowaną technologię AjiPure®  
  • Bardzo wysoka czystość (99-100%) substancji aktywnej 
  • Aminokwas ważny dla układu immunologicznego
  • Wsparcie prawidłowej produkcji kolagenu 

  Swanson AjiPure® L-Lysine to suplement diety zawierający egzogenny aminokwas L-Lizynę. Został on przygotowany w oparciu o opatentowaną technologię AjiPure®, która gwarantuje jego najwyższą jakość oraz czystość (99-100%). Roślinne kapsułki dają możliwość stosowania preparatu również przez wegetarian. 

  L-lizyna należy do grupy aminokwasów białkowych. Jest związkiem egzogennym – organizm ludzki nie posiada zdolności jej syntezy, toteż musi być ona dostarczana wraz z pożywieniem. Najlepszym jej źródłem jest mięso, drożdże i produkty mleczne. 

  Lizyna jest obecna przy powstawaniu kolagenu. Oprócz tego może ograniczać aktywność enzymu kolagenazy, który indukuje rozpad tego białka. Kolagen jest najważniejszym białkiem strukturalnym w ciele, warunkuje kondycję skóry, naczyń krwionośnych, kości, ścięgien, więzadeł, chrząstek stawowych i wszystkich tych elementów, które są zbudowane z włókien kolagenowych. 

  Lizyna sprzyja absorpcji wapnia. Jest on kluczowym minerałem budującym kościec oraz zęby. Deficyt wapnia w organizmie pociąga za sobą problemy z prawidłową mineralizacją kości i może przyczynić się do rozwoju osteoporozy. 

  Naukowcy dowiedli istnienie korelacji pomiędzy niedoborem lizyna a małą odpornością na stres. Wysnuto hipotezę, że aminokwas ten może ograniczać ekspresję receptorów 5-HT4, co sprzyja złagodzeniu objawów stresu i niepokoju, zwłaszcza tych manifestowanych zaburzeniami pracy układu pokarmowego. 

  Podsumowując, Swanson AjiPure® L-Lysine to łatwy sposób na zwiększenie podaży lizyny, która jest aminokwasem niezbędnym dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Na tle innych preparatów aminokwasowych prezentowany suplement wyróżnia się bardzo wysoką jakością, gwarantowaną przez japońską firmę Ajinomoto.  

  Wielkość opakowania: 90 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 tabletkaIlość porcji w opakowaniu: 90
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  L-Lizyna AjiPure® (chlorowodorek L-Lizyna)500 mg*
  Pozostałe składniki: Celuloza (kapsułka roślinna), mąka ryżowa, stearynian magnezu, krzemionka.
  Przyjmować 1 kapsułkę dziennie na pusty żołądek, popijając wodą.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Wegetariański
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności