Menu
Koszyk

  SWANSON Astaxanthin 4mg 60 kaps.

  SWANSON Astaxanthin 4mg 60 kaps.
  Brak na magazynie
  SWANSON Astaxanthin 4mg 60 kaps.
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Swanson
  • Naturalna astaksantyna pozyskana z alg morskich 
  • Sprzyja wzmocnieniu bariery antyoksydacyjnej  
  • Jeden z najpotężniejszych przeciwutleniaczy
  • Wykazuje działanie immunomodulujące  
  • Posiada właściwości przeciwzapalne 

  Swanson Astaxanthin to suplement diety w skład którego wchodzi naturalna astaksantyna – jeden z najpotężniejszych poznanych antyoksydantów. Została ona pozyskana z alg morskich i deklasuje astaksantynę syntetyczną, względem biodostępności oraz przyswajalności. 

  Astaksantyna to naturalnie występujący w przyrodzie związek chemiczny przynależący do grupy ksantofili. Najbogatszym jej źródłem są algi Haematococcus pluvialis, nieco mniejsze ilości wytwarzają algi Chlorella zofingensis oraz drożdże Phaffia rhodozyma. Astaksantyna ma ciekawą budowę chemiczną, wykazuje szerokie działanie bioaktywne i jest uznawana za substancję o licznych właściwościach prozdrowotnych.

  Astaksantyna należy do najpotężniejszych naturalnych antyoksydantów. Może reagować zarówno z reaktywnymi formami tlenu, jak i azotu. Sprzężone wiązania podwójne w łańcuchu węglowym oraz grupy tlenowe w pierścieniach β-jonowych pozwalają jej na wymiatanie wolnych rodników nie tylko wewnątrz błony komórkowej, ale także na jej powierzchni. 

  Astaksantyna wykazuje właściwości przeciwzapalne. Ograniczając aktywność iNOS oraz COX-2 przyczynia się do zahamowania powstawania mediatorów zapalnych i promuje prawidłową odpowiedź zapalną organizmu. 

  Astaksantyna posiada zdolności immunomodulujące, co wykazano zarówno w badaniach in vitro, jak i in vivo. U osób, które otrzymywały astaksantynę zaobserwowano wzrost całkowitej liczby limfocytów T i B oraz zwiększenie produkcji INF-γ. Poprawiła się również aktywność komórek NK. 

  Podsumowując, Swanson Astaxanthin to suplement diety oparty na naturalnym składniku, znanym z pozytywnego oddziaływania na organizm. Jest szczególnie ceniony za właściwości przeciwutleniające i potencjał przeciwzapalny. 

  Wielkość opakowania: 60 kapsułek żelowychPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 60
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Astaksantyna (naturalny kompleks Astaksantyna, ekstrakt z alg Haematococcus Pluvialis)4 mg*
  Pozostałe składniki: Olej krokoszowy, żelatyna, woda oczyszczona, gliceryna, d-alfa-tokoferol, średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe.
  1 kapsułka dziennie, popić wodą.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności