Menu
Koszyk

  LAB ONE No1 SportBiotic 30 kaps.

  LAB ONE No1 SportBiotic 30 kaps.
  Brak na magazynie
  LAB ONE No1 SportBiotic 30 kaps.
  69,90 zł
  Bez podatku: 69,90 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Lab One
  • Technologia mikrokapsułkowania, zwiększająca przeżywalność bakterii
  • Promocja prawidłowej odpowiedzi immunologicznej po wysiłku
  • Tłumienie lokalnych stanów zapalnych tkanki mięśniowej
  • Wsparcie regeneracji potreningowej
  • Wzbogacony o błonnik akacjowy

  Lab One No1 SportBiotic to preparat synbiotyczny, kierowany szczególnie dla intensywnie trenujących sportowców. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii mikrokapsułkowania cienką warstwą lipidów, szczepy bakterii uzyskują zdecydowanie większą przeżywalność podczas przechowywania i transportu, a także w trudnych warunkach przewodu pokarmowego.

  Od pewnego czasu coraz większą uwagę naukowcy koncentrują na życiu mikrobiologicznym, które istnieje w organizmie człowieka. Jak się okazuje, mikroorganizmy symbiotyczne kolonizujące błony śluzowe, są odpowiedzialne nie tylko za pomoc w trawieniu substancji, czy syntezie witamin, ale także mogą przyczyniać się do poprawy lokalnej i ogólnej odporności.

  Wymagający wysiłek fizyczny jest niewątpliwie obciążający nie tylko dla mięśni, lecz niesie za sobą również skutki ogólnoustrojowe. Dochodzi do uwalniania enzymów i mediatorów, które inicjują reakcję zapalną z udziałem komórek immunokompetentnych.

  Zawarte w preparacie szczepy Bifidobacterium breve, Streptococcus thermophilus uczestniczą w regulowaniu odpowiedzi immunologicznej, ograniczając uwalnianie związków prozapalnych. Tym samym zmniejszają ryzyko nasilonego uszkodzenia mięśni, wywołanego głównie przez IL-6. Dzięki temu wspierają potreningową regenerację oraz przyczyniają się do poprawy ogólnoustrojowej immunoregulacji.

  Warto podkreślić, iż zawarty w suplemencie błonnik akacjowy pełni rolę odżywczą dla bakterii. Tym samym stanowi dodatkowe wsparcie ich przeżywalności, promując kolonizację przewodu pokarmowego konsumenta.

  Podsumowując, Lab One No1 SportBiotic to suplement stworzony głównie z myślą o osobach intensywnie trenujących, narażonych na uszkodzenia mięśni wywołanie ciężką aktywnością fizyczną.

  Wielkość opakowania: 30 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 30
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Bifidobacterium breve BR035,0 x 10^9 CFU* (5 mld komórek)-
  Streptococcus thermophilus FP45,0 x 10^9 CFU* (5 mld komórek)-
  Błonnik akacjowy150 mg-
  Pozostałe składniki: Substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; substancje żelujące: karagen, octan potasu.
  Przyjmować 1 kapsułkę dziennie popijając wodą, najlepiej rano, przed posiłkiem.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Wegański
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności