Menu
Koszyk

  ALINESS ProbioBalance Rhamnosus GG Balance 30 kaps.

  ALINESS ProbioBalance Rhamnosus GG Balance 30 kaps.
  ALINESS ProbioBalance Rhamnosus GG Balance 30 kaps.
  34,90 zł
  Bez podatku: 34,90 zł
  • Dostępność: Produkt dostępny
  • Producent: Aliness
  • Wspomaga terapię ostrego nieżytu żołądkowo-jelitowego
  • Może chronić przed wystąpieniem biegunki poantybiotykowej
  • Wspomaga eradykację Helicobacter pylori
  • Poprawia odporność u dzieci
  • Wspiera zdrowie jelit
  Aliness Probiobalance Rhamnosus GG Balance to suplement diety, który zawiera szczep probiotyczny Lactobacillus rhamnosus GG w ilości 5 miliardów bakterii w kapsułce. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii kapsułkowania, bakterie przechodzą przez kwaśne środowisko żołądka do światła jelit w nienaruszonym stanie, gdzie wykazują swoją aktywność biologiczną. W składzie suplementu znajduje się również prebiotyk, który stanowi pożywkę dla bakterii oraz babka lancetowata, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania jelit.

  Lactobacillus rhamnosus GG (LGG) jest jednym z najlepiej przebadanych szczepów probiotycznych o klinicznie potwierdzonym działaniu. Wywiera korzystny wpływ na organizm człowieka zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.

  W populacji dziecięcej LGG przyczynia się do zmniejszenia występowania biegunki poantybiotykowej u dzieci leczonych doustnymi antybiotykami oraz do zmniejszenia ryzyka rozwoju zakażeń przewodu pokarmowego i układu oddechowego, wpływając na zmniejszenie absencji szkolnej.

  W populacji dorosłych LGG przyczynia się do zmniejszenia wzdęć, biegunek, nudności i zaburzeń smaku u osób na terapii eradykacyjnej H. pylori. Ponadto wspomaga terapię biegunki infekcyjnej i może zmniejszać ryzyko biegunki podróżnych.

  Podsumowując, suplement diety Aliness Probiobalance Rhamnosus GG Balance jest polecany do stosowania u dzieci i dorosłych wspomagająco w przebiegu ostrego nieżytu żołądkowo-jelitowego, w prewencji biegunki poantybiotykowej i szpitalnej, a także jako prewencja infekcji u dzieci uczęszczających do żłobków oraz przedszkoli. Ponadto może działać wspomagająco w celu redukcji działań niepożądanych związanych z eradykacją H. pylori i poprawy tolerancji terapii.
  Wielkość opakowania: 30 kapsułekPorcja jednorazowa: 2 kapsułkiIlość porcji w opakowaniu: 15
  w porcji dziennej (2 kapsułki)zawartość%ZDS
  Prebiotyk - Polisacharyd Fibregum™ Bio LAW (aw< 0,2%)200mg*
  Babka lancetowata - ekstrakt (Plantago Lanceolata)40mg*
  MICROENCAPSULATED PROBIOTIC BLEND:
  Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 5310310*10^9 komórek*
  Pozostałe składniki: Otoczka bakterii: estry glicerynowe kwasów tłuszczowych, otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).
  Przyjmować 1-2 kapsułki dziennie podczas posiłku.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Wegetariański
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności