Menu
Koszyk

  ALINESS Saccharomyces Boulardii 5 mld. 30 kaps.

  ALINESS Saccharomyces Boulardii 5 mld. 30 kaps.
  ALINESS Saccharomyces Boulardii 5 mld. 30 kaps.
  34,90 zł
  Bez podatku: 34,90 zł
  • Dostępność: Produkt dostępny
  • Producent: Aliness
  • Może skracać czas trwania biegunki w ostrym nieżycie żołądkowo-jelitowym
  • Korzystnie wpływa na skuteczność eradykacji Helicobacter pylori
  • Chroni przed biegunką związaną ze stosowaniem antybiotyków
  • Wspomaga proces trawienia i zmniejsza zaparcia
  • Sprzyja równowadze mikrobiomu jelitowego

  ProbioBalance by Aliness® Saccharomyces Boulardii to produkt, który zawiera liofilizowany szczep drożdżaków Saccharomyces Boulardii DBVPG 6763 w opatentowanej postaci BIOOTIC™ oraz prebiotyk w formie polisacharydu Fibregum™ Bio LAW, a także ekstrakt z babki lancetowatej. Optymalna kombinacja 3 aktywnych składników, w tym aż 5 miliardów drożdżaków w jednej kapsułce przyczynia się do poprawy funkcjonowania przewodu pokarmowego i polepszenia profilu mikrobioty jelitowej.

  Saccharomyces Boulardiiszczep drożdżaków, którego skuteczność działania została udokumentowana w licznych badaniach naukowych. Wykazano, iż stosowanie S. boulardii skraca czas trwania biegunki średnio o 1 dzień w sytuacji zakażenia przewodu pokarmowego drobnoustrojami, jak również znacząco zmniejsza ryzyko wystąpienia nieprzyjemnych dolegliwości żołądkowo-jelitowych, związanych z przyjmowaniem antybiotyków. Ponadto suplementacja S. boulardii może mieć pozytywny wpływ na skuteczność eradykacji H. pylori oraz przywrócenie równowagi mikrobiomu i prawidłowej funkcji bariery jelitowej w przypadku dysbiozy.

  Polisacharyd Fibregum™ - źródło błonnika pokarmowego frakcji rozpuszczalnej o niskiej aktywności wodnej poniżej 0,2%, które wykazuje właściwości prebiotyczne, nie wywołując zarazem objawów żołądkowo-jelitowych.

  Ekstrakt z babki lancetowatej – działa przeciwdrobnoustrojowo, ściągająco, zmniejsza przekrwienie błon śluzowych i wspomaga leczenie owrzodzeń żołądka oraz dwunastnicy.

  Podsumowując, ProbioBalance by Aliness® Saccharomyces Boualardii to kompleksowy preparat do stosowania w przypadku antybiotykoterapii, biegunki, a także w celu przywrócenia prawidłowego profilu mikrobiomu przewodu pokarmowego.

  Porady eksperta:

  Preparat może być przechowywany bezpiecznie w temperaturze pokojowej, niemniej jednak należy unikać promieni słonecznych i temperatur otoczenia powyżej 25 °C. Warto również mieć świadomość, że chłodzenie wydłuży okres przydatności produktu do spożycia.

  W przypadku ostrej biegunki infekcyjnej zaleca się przyjmować suplement diety przez okres do 7-10 dni, natomiast w sytuacji nawracającej biegunki spowodowanej zakażeniem drobnoustrojami nawet do 30 dni.

  Wielkość opakowania: 30 kapsułekPorcja jednorazowa: 2 kapsułkiIlość porcji w opakowaniu: 15
  w porcji dziennej (2 kapsułki)zawartość%ZDS
  Prebiotyk - Polisacharyd Fibregum™ Bio LAW (aw < 0,2%)200 mg*
  Babka Lancetowata - ekstrakt (Plantago Lanceolata)40 mg*
  BIOOTIC™ Saccharomyces Boulardi DBVPG 6763 (S. cerevisiae)10*10^9 cells (500 mg)*
  Pozostałe składniki: Otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).
  Przyjmować 1-2 kapsułki dziennie podczas posiłku.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Wegański
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności