Menu
Koszyk

  FERRING Probiotyk VSL-3 (10 saszetek)

  FERRING Probiotyk VSL-3 (10 saszetek)
  Brak na magazynie
  FERRING Probiotyk VSL-3 (10 saszetek)
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł

  Probiotyk VSL # 3 to innowacyjny preparat probiotyczny zawierający 8 szczepów dobroczynnych bakterii zdolnych do kolonizacji układu pokarmowego człowieka. Stosowanie probiotyku zalecane jest w przypadkach zaburzeń funkcjonowania układu pokarmowego oraz zakażenia pokarmowego przebiegającego z biegunkami i wymiotami. Odbudowa mikroflory jelitowej probiotykiem VSL#3 może prowadzić do odzyskania swojego rodzaju równowagi i poprawy stanu zdrowia, a przynajmniej do złagodzenia dyskomfortu jelitowego.

  Wskazania do stosowania proszku VSL#3:
  Probiotyk w proszku dla dzieci i dorosłych. Przykładowe dolegliwości wskazujące na zasadność stosowania probiotyku: wrzodziejące zapalenie jelita grubego, choroba Crohna, zapalenie zbiornika jelitowego, zespół jelita drażliwego, biegunka zakaźna, poantybiotykowa lub popromienna, choroba uchyłkowa jelit i niektóre choroby wątroby (np. marskość wątroby).

  Właściwości probiotyku VSL # 3:

  • Skoncentrowany poliprobiotyk.
  • Zawiera 8 szczepów bakterii, odbudowujących mikroflorę jelitową.

  VSL#3 jest suplementem diety zawierającym 450 miliardów żywych bakterii fermentacji mlekowej i bifidobacterii 8 różnych szczepów.

  Składniki: 450 miliardów żywych bakterii fermentacji mlekowej i bifidobacterii: Streptococcus thermophilus, bifidobakterie (B. Breve, B. longum*, B. infantis*), bakterie fermentacji mlekowej (L. acidophilus, L. plantarum, L. paracasei, L. delbrueckii z podgatunku bulgaricus**) na bazie skrobi kukurydzianej, maltoza, substancja przeciwzbrylająca (di tlenek krzemu).

  * Ostatnio przeklasyfikowane jako B. Animals z podgatunku lactis

  ** Ostatnio przeklasyfikowane jako L. Helvetius

  VSL#3 jest suplementem diety. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.

  Zalecane stosowanie: 1-2 saszetki na dobę (450-900 miliardów bakterii). Rozpuścić zawartość w wodzie, jogurcie, soku jabłkowym lub innym zimnym, niegazowanym napoju i natychmiast spożyć. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. W indywidualnych przypadkach może wystąpić wzdęcie w pierwszych dniach stosowania. Jest to normalne zjawisko.

  Postać produktu: 10 saszetek VSL#3 w opakowaniu; 4,4 g w saszetce.

  Ten produkt nie zawiera barwników, środków konserwujących ani syntetycznych substancji słodzących.

  Ten produkt nie zawiera soi, glutenu, laktozy ani pochodnych mleka.

  Przechowywanie: Jeśli saszetki są przechowywane w oryginalnym opakowaniu, w lodówce, w temperaturze 2-8 stopni C., to produkt może być stosowany do upływu terminu ważności zamieszczonego na bocznej ściance opakowania. VSL#3 może być przechowywany w temperaturze pokojowej (do 25 stopni C) przez okres 7 dni bez niekorzystnego wpływy na zawartość. Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.

  Transport

  Z uwagi na konieczność zachowania właściwości preparatu podczas transportu, preparat VSL#3 wysyłamy w specjalnej przesyłce zawierającej wkład termiczny. Gwarantuje on zachowanie właściwości produktu podczas transportu. Paczki zawierające preparat VSL#3 wysyłamy wyłącznie przesyłką kurierską, od poniedziałku do czwartku, natomiast podczas upałów przekraczających 25 st. C, nie realizujemy wysyłki ww. produktu, dlatego czas dostawy może ulec wydłużeniu.

  W celu zachowania odpowiednich właściwości preparatu, w naszym magazynie jest on przechowywany w lodówce przeznaczonej wyłącznie do przechowywania probiotyków. Po otrzymaniu preparatu należy przechowywać go w lodówce w temperaturze 2-8 stopni, w oryginalnym opakowaniu celem ochrony przed światłem i wilgocią.

  Z uwagi na konieczność zachowania odpowiednich warunków termicznych przesyłki, zamówień zawierających preparat VSL#3 nie wysyłamy za pobraniem.

  Producent:

  Ferring Pharmaceuticals Poland Sp. z o.o.

  Szamocka 8, 01-748 Warszawa

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności