Menu
Koszyk

  JARROW Fem Dophilus 30 kaps.

  JARROW Fem Dophilus 30 kaps.
  Brak na magazynie
  JARROW Fem Dophilus 30 kaps.
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł
  • Zawiera dwa opatentowane szczepy bakterii probiotycznych z rodzaju Lactobacillus
  • Pomaga przywrócić i utrzymać prawidłową mikroflorę pochwy
  • Polecany w przypadku nawracających infekcji intymnych
  • Promuje zdrowie układu moczowo-płciowego
  • Dedykowany kobietom

  Jarrow Fem Dophilus to doustny probiotyk stworzony specjalnie dla kobiet. W skład preparatu wchodzą dwa opatentowane szczepy bakterii probiotycznych - Lactobacillus rhamnosus GR-1® i Lactobacillus reuteri RC-14®, odkryte i opracowane przez kanadyjskich specjalistów z dziedziny mikrobiologii, immunologii i urologii. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii, bakterie są odporne na działanie kwasów żołądkowych i żółci, a tym samym wzrasta ich przeżywalność w jelicie cienkim.

  Lactobacillus rhamnosus GR-1 i Lactobacillus reuteri RC-14 to pałeczki kwasu mlekowego, które posiadają udokumentowany, korzystny wpływ na prawidłową florę bakteryjną pochwy oraz zdrowie dróg moczowych kobiet.

  W trosce o zdrowie intymne kobiet
  Infekcje bakteryjne pochwy, kandydoza, nawracające zakażenia układu moczowego to jedne z najczęstszych dolegliwości, z którymi zmaga się pacjentka gabinetu ginekologicznego. Do podstawowych czynników, które mogą indukować tego typu schorzenia, zalicza się m.in. antybiotykoterapię, stres, spadek odporności, złą dietę, nieprawidłową higienę okolic intymnych, czy intensywne życie seksualne. Dodatkowo infekcjom sprzyja budowa anatomiczna układu moczowo-płciowego kobiety (bliskie umiejscowienie pochwy i odbytu),

  Bakterie z rodzaju Lactobacillus posiadają zdolność do produkcji kwasu mlekowego, który pomaga utrzymać odpowiednią kwasowość pochwy, co z kolei sprzyja odbudowie naturalnej mikroflory i redukuje kolonizację pochwy przez drobnoustroje patogenne. Lactobacillus rhamnosus GR-1 i Lactobacillus reuteri RC-14 ponadto hamują przyleganie do nabłonka pochwy drożdżaków Candida albicans, odpowiedzialnych za kandydozę pochwy. Potwierdzono również skuteczność tych szczepów w redukcji ryzyka infekcji układu moczowego.

  Podsumowując, Jarrow Fem Dophilus to doustny probiotyk ginekologiczny dla kobiet w każdym wieku. Wpływa korzystnie na zdrowie układu moczowego oraz pomaga przywrócić i utrzymać prawidłową mikroflorę pochwy.

  Wielkość opakowania: 30 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 30
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Mieszanka szczepów bakteryjnych składająca się z następujących szczepów bakteryjnych:1 miliard żywych mikroorganizów*
  Lactobacillus rhamnosus, GR-1
  Lactobacillus reuteri, RC-14
  Pozostałe składniki: Dekstroza Bezwodna, Skrobia Ziemniaczana, Celuloza i Stearynian Magnezu (Źródło Roślinne). Kapsułka: Żelatyna, Dwutlenek Tytanu
  Przyjmować 1 kapsułkę dziennie wraz posiłkiem i napojem. W razie potrzeby zwiększyć dawkę do 2 kapsułek dziennie lub wedle zaleceń specjalisty. W przypadku zażywania podczas antybiotykoterapii, przyjmować co najmniej 1-2 godziny po zażyciu leku.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Dla kobiet
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności