Menu
Koszyk

  PILEJE Lactibiane IKI 30 sasz.

  PILEJE Lactibiane IKI 30 sasz.
  Brak na magazynie
  PILEJE Lactibiane IKI 30 sasz.
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: PiLeJe
  • Pomaga w odbudowie uszkodzonej mikroflory jelitowej 
  • Może zmniejszać ryzyko wystąpieniu biegunki
  • Wspomaga terapię Zespołu jelita drażliwego
  • Sprzyja redukcji stanu zapalnego jelit
  • Może łagodzić bóle brzucha 

  Pileje Lactibiane IKI to suplement diety, który zawiera w sobie kompozycję trzech starannie wyselekcjonowanych szczepów bakteryjnych w ilości 40 miliardów na 1 saszetkę, wykazujących działanie probiotyczne. Suplement pomaga w utrzymaniu równowagi mikroflory jelitowej na stałym poziomie i wpływa na poprawę samopoczucia osób ze skłonnością do stanów zapalnych w obrębie błony śluzowej przewodu pokarmowego. 

  W skład preparatu wchodzą następujące szczepy bakteryjne: Bifidobacterium lactis LA 304, Lactibacillus acidophilus LA 201, Lactibacillus salivarius LA 302. Każdy szczep probiotyczny znajdujący się w suplemencie został zarejestrowany we francuskim Instytucie Pasteura, który zajmuje się m. in. mikrobiologią. 

  Właściwości szczepów bakteryjnych znajdujących się w preparacie powodują efekt wzmocnienia uszkodzonej bariery jelitowej. Oprócz tego mogą wspomagać zmniejszenie stanu zapalnego i redukcję bólu towarzyszącego chorobom z grupy nieswoistych zapaleń jelit, takich jak: choroba Leśniowskiego–Crohna czy wrzodziejące zapalenie jelita grubego. 

  Suplementacja preparatem wspomaga również zaburzenia jelitowe towarzyszące zespołowi jelita drażliwego (IBS) w manifestacji biegunkowej.

  Podsumowując, suplement Pileje Lactibiane Iki jest polecany pomocniczo dla osób cierpiących na postać biegunkową IBS oraz w przebiegu stanów zapalnych błony śluzowej jelita i toczących się procesów chorobowych w wyniku nieswoistych chorób zapalnych jelit. 

  Wielkość opakowania: 30 saszetekPorcja jednorazowa: 1 saszetkaIlość porcji w opakowaniu: 30
  w 1 saszetcezawartość%ZDS
  Bifidobacterium lactis LA 304, Lactobacillus acidophilus LA 201, Lactobacillus salivarius LA 30240x10^9 JTK*
  Pozostałe składniki: Substancja wypełniająca (skrobia ziemniaczana, inulina z cykorii, maltodekstryna z kukurydzy i dwutlenek krzemu).
  Stosować jedną saszetkę dziennie. Rozpuścić zawartość w szklance wody.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Bez glutenu
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności