Menu
Koszyk

  PILEJE Lactichoc 20 kaps.

  PILEJE Lactichoc 20 kaps.
  Brak na magazynie
  PILEJE Lactichoc 20 kaps.
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: PiLeJe
  • Przyczynia się do redukcji stanu zapalnego w nieswoistych zapaleniach jelit
  • Przyczynia się do redukcji bólu w nieswoistych zapaleniach jelit
  • Chroni przed wystąpieniem biegunki poantybiotykowej
  • Skutecznie uzupełnia mikroflorę jelit
  • Wzmacnia błonę śluzową jelit

  Pileje Lactichoc to suplement diety, który zawiera kompozycję szczepów bakteryjnych wykazujących działanie probiotyczne, w ilości 40 miliardów na kapsułkę. Korzystnie wpływa na mikrobiotę jelitową, zwłaszcza po długotrwałej antybiotykoterapii.

  W skład suplementu wchodzą następujące szczepy bakteryjne: Bifidobacterium lactis LA304, Bifidobacterium bifidum LA803, Bifidobacterium lactis LA804, Bifidobacterium breve LA805, Lactobacillus acidophilus LA201, Lactobacillus rhamnosus LA801, Lactobacillus gasseri LA806, Lactobacillus acidophilus LA807.

  Wsparcie po antybiotykoterapii
  Szczepy bakteryjne znajdujące się w suplemencie wpływają na redukcję nieprzyjemnych dolegliwości, takich jak bóle brzucha i biegunki w następstwie długotrwałej antybiotykoterapii lub zastosowania antybiotyków o szerokim spektrum działania. Pozytywnie wpływają na odbudowę mikrobioty jelitowej. Wzmacniają błonę śluzową jelit, chroniąc przed wnikaniem do organizmu drobnoustrojów chorobotwórczych.

  Wsparcie w nieswoistych zapaleniach jelit 
  U pacjentów z nieswoistymi zapaleniami jelit wzrasta liczba bakterii patogennych w przewodzie pokarmowym. Szczepy bakteryjne znajdujące się w suplemencie, dzięki zasiedlaniu błony śluzowej jelit, chronią jelita przed kolonizacją przez bakterie patogenne oraz zmniejszają ich ilość, co przekłada się na zmniejszenie stanu zapalnego i złagodzenie dolegliwości bólowych.

  Podsumowując, suplement diety Pileje Lactichoc, ze względu na swoje właściwości, polecany jest pomocniczo w dolegliwościach związanych z nieswoistymi zapaleniami jelit, po przebytej antybiotykoterapii, po przeprowadzonej kolonoskopii a także pomocniczo dla osób z chorobami metabolicznymi takimi jak cukrzyca typu 2 lub otyłość.

  Wielkość opakowania: 20 kapsułekPorcja jednorazowa: 2 kapsułkiIlość porcji w opakowaniu: 10
  w porcji (2 kapsułki)zawartość%ZDS
  Szczepy bakterii probiotycznych, w tym:40 miliardów jtk.**
  B. lactis LA304
  B. bifidum LA803
  B. lactis LA804
  B. breve LA805
  Lb. acidophilus LA201
  Lb. rhamnosus LA801
  Lb. gasseri LA806
  Lb. acidophilus LA807
  Pozostałe składniki: Substancja wypełniająca: skrobia kukurydziana, kapsułka pochodzenia roślinnego, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: kwas stearynowy.
  Przyjmować 2 kapsułki dziennie przez okres 10 dni. Kapsułki przyjmować popijając dużą szklanką wody, przed posiłkiem.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Bez glutenu
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności