Menu
Koszyk

  PHARMABEST Vivomixx 10 kaps.

  PHARMABEST Vivomixx 10 kaps.
  Brak na magazynie
  PHARMABEST Vivomixx 10 kaps.
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Pharmabest
  • Aż 8 wyselekcjonowanych szczepów bakterii probiotycznych w wysokiej dawce
  • Dedykowany niemowlętom, dzieciom i osobom dorosłym
  • Pomaga przywrócić prawidłową mikroflorę jelitową
  • Sprzyja utrzymaniu stabilnej bariery jelitowej
  • Poprawia odporność i samopoczucie

  Pharmabest Vivomixx to suplement diety zawierający wysoce skoncentrowany liofilizat żywych kultur bakterii probiotycznych z rodzaju Bifidobacterium, Lactobacillus i Streptococcus, wywierających korzystny wpływ na organizm. W jednej kapsułce znajduje się aż 112 miliardów JTK o dużej sile działania (jest to nawet 10-krotnie wyższa dawka w porównaniu do innych popularnych, dostępnych na rynku preparatów).

  Umieszczone w preparacie szczepy są niepatogenne i posiadają certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo. Suplement przeznaczony jest zarówno dla dorosłych, jak i niemowląt i dzieci (badania kliniczne z udziałem najmłodszych nie wykazały działań niepożądanych).

  Formuła De Simone to chroniona patentem kompozycja 8 przebadanych szczepów bakteryjnych w ściśle określonych proporcjach. Wszystkie umieszczone w preparacie szczepy działają w synergii, skutecznie pomagając przywrócić i utrzymać równowagę flory jelitowej.

  Dlaczego warto stosować probiotyki?
  Probiotyki wielokierunkowo wpływają na cały organizm, głównie poprzez swoje oddziaływanie na układ pokarmowy - pomagają utrzymać prawidłowy poziom dobroczynnych bakterii i jednocześnie zmniejszają liczbę mikroorganizmów chorobotwórczych, które są przyczyną infekcji i innych problemów zdrowotnych.

  Mikrobiota odpowiedzialna jest m.in. za prawidłowe trawienie i wchłanianie składników odżywczych, syntezę niektórych witamin, przemiany metaboliczne oraz detoksykację. Ponadto istotnie wpływa na właściwą odpowiedź immunologiczną oraz dobrostan psychiczny.

  Podsumowując, Pharmabest Vivomixx to wieloszczepowy probiotyk, który chroni przed dysbiozą jelitową, wspomagając odbudowę mikrobioty i zwiększając różnorodność dobroczynnych bakterii.

  Wielkość opakowania: 10 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 10
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Liofilizowane żywe kultury bakterii (Streptococcus thermophilus DSM24731®, Bifidobacterium longum DSM24736®, Bifidobacterium breve DSM24732®, Bifidobacterium infantis DSM24737®, Lactobacillus acidophilus DSM24735®, Lactobacillus plantarum DSM24730®, Lactobacillus paracasei DSM24733®, Lactobacillus delbrueckii ssp. bulgaricus DSM24734®),1,12 x 10^11 jtk.-
  Pozostałe składniki: Substancja wypełniająca (Celuloza mikrokrystaliczna), substancja glazurująca (Hydroksypropylometyloceluloza), substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), dwutlenek krzemu, barwnik (dwutlenek tytanu).
  1-4 kapsułki dziennie.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Bez glutenu
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności