Menu
Koszyk

PHARMABEST Vivomixx Micro 30 kaps.

PHARMABEST Vivomixx Micro 30 kaps.
Brak na magazynie
PHARMABEST Vivomixx Micro 30 kaps.
0,00zł
Bez podatku: 0,00zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Pharmabest
  • Źródło 8 szczepów bakterii probiotycznych o potwierdzonej skuteczności
  • Micro-rozmiar kapsułki ułatwiający połykanie
  • Polecany w trakcie antybiotykoterapii
  • Równowaga mikroflory jelitowej
  • Pomoc w walce z patogenami

Pharmabest Vivomixx Micro to suplement diety zawierający 8 szczepów liofilizowanych, żywych kultur bakterii probiotycznych. W pojedynczej micro-kapsułce znajduje się aż 10 miliardów jednostek tworzących kolonię. Preparat ten zapewnia wysoką skuteczność, potwierdzoną badaniami.

Bakterie probiotyczne to mikroorganizmy, które występując w przewodzie pokarmowym, wspierają jego funkcjonowanie. Odpowiadają za osiągnięcie równowagi mikroflory jelitowej, co chroni przed rozwojem chorobotwórczych drobnoustrojów. Do produkcji preparatu zastosowano bakterie z rodzaju Bifidobacterium, Lactobacillus oraz gatunek Streptococcus thermophilus.

Bakterie przyjazne dla przewodu pokarmowego
Szczepy bakterii probiotycznych są korzystnymi bywalcami przewodu pokarmowego, chroniącymi przed jego kolonizacją przez patogeny wywołujące infekcje. Stanowią zatem ochronę przed zakażeniem oraz przykrymi objawami, które są jego następstwem. Dodatkowo wspomagają proces trawienia, a także uszczelniają barierę jelitową. Mogą być pomocne w terapii nieswoistych zapaleń jelit, do których zalicza się m.in. zespół jelita drażliwego. Stosowane w trakcie i po antybiotykoterapii pomagają odbudować prawidłową mikroflorę jelit.

Pozytywne działanie w nietolerancji laktozy
Bakterie probiotyczne wykazują zdolność do wytwarzania enzymu rozkładającego laktozę. Dzięki temu chronią przed nagromadzaniem się niemetabolizowanego cukru oraz pojawieniem się w następstwie dolegliwości żołądkowo-jelitowych.

Podsumowując, Pharmabest Vivomixx Micro to suplement diety przeznaczony dla osób pragnących zapewnić równowagę mikroflory jelit. Zaleca się jego stosowanie w trakcie antybiotykoterapii oraz wspomagająco w przypadku nieswoistych zapaleń jelit.

Porady eksperta

Suplementu nie należy spożywać jednocześnie z ciepłymi posiłkami oraz napojami. Aby dodatkowo wzmocnić działanie preparatu, zaleca się dołączenie do diety prebiotyku. Produkt jest odpowiedni do stosowania u dzieci już od 3 roku życia.

Skład

Wielkość opakowania: 30 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 30
w 1 kapsułcezawartość%ZDS
Liofilizowane żywe kultury bakterii 10x10^9 jtk.-
Streptococcus thermophilus DSM24731®
Bifidobacterium longum DSM24736®
Bifidobacterium breve DSM24732®
Bifidobacterium infantis DSM24737®
Lactobacillus acidophilus DSM24735®
Lactobacillus plantarum DSM24730®
Lactobacillus paracasei DSM24733®
Lactobacillus delbrueckii ssp. bulgaricus DSM24734®

Pozostałe składniki

Substancja glazurująca (hydroksypropylometyloceluloza), substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), substancje przeciwzbrylające (kwasy tłuszczowe, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu), barwniki (dwutlenek tytanu).

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
Zła Dobra
Tagi: Wegetariański, Bez glutenu
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności