Menu
Koszyk

  BIOGAIA Protectis Baby 5 ml

  BIOGAIA Protectis Baby 5 ml
  Brak na magazynie
  BIOGAIA Protectis Baby 5 ml
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: BioGaia
  • Źródło bakterii Lactobacillus reuteri Protectis® wspomagających pracę układu pokarmowego
  • 100 milionów żywych, aktywnych komórek bakterii zawartych w 5 kroplach preparatu
  • Pomoc w przywróceniu i utrzymaniu prawidłowej flory jelitowej
  • Probiotyk odpowiedni dla dzieci już od pierwszych dni życia
  • Wspomaganie walki z kolką niemowlęcą
  • Wygodny sposób dozowania​

  BioGaia Protectis Baby to suplement diety zawierający probiotyczny szczep bakterii Lactobacillus reuteri Protectis® zawieszony w oleju. Preparat ten przeznaczony jest dla dzieci już od pierwszych dni życia. Wspiera utrzymanie prawidłowej flory fizjologicznej jelit, chroniąc tym samym przed dolegliwościami żołądkowo-jelitowymi.

  Lactobacillus reuteri Protectis® to probiotyczny szczep bakteryjny zaliczany do gatunku Lactobacillus reuteri, stanowiącego składnik mikroflory mleka matki oraz przewodu pokarmowego. Stosowany jest u dzieci w celu poprawy pracy układu pokarmowego, wzmocnienia odporności czy ograniczenia biegunek.

  Bakterie probiotyczne – sprzymierzeńcy przewodu pokarmowego
  Bakterie probiotyczne należące do szczepu Lactobacillus reuteri Protectis®, występując w przewodzie pokarmowym, ograniczają namnażanie się w nim patogennych drobnoustrojów. Dzięki temu chronią przed wystąpieniem infekcji, ale też mogą pomóc w eliminacji jej objawów, takich jak biegunka. Co więcej, wydzielają one reuterynę – substancję o działaniu przeciwbakteryjnym, która niszczy szkodliwe bakterie, oszczędzając te, które stanowią mikroflorę jelit. Bakterie te mogą także pomagać w łagodzeniu kolki niemowlęcej.

  Wpływ na układ immunologiczny
  Bakterie Lactobacillus reuteri Protectis® mogą wykazywać korzystny wpływ na rekrutację limfocytów T w przewodzie pokarmowym, co stanowi dodatkową obronę przed zakażeniem. Co więcej, prawdopodobnie stosowanie probiotyku u noworodków może zmniejszyć ryzyko wystąpienia alergii pokarmowej w przyszłości.

  Podsumowując, BioGaia Protectis Baby to bezpieczny dla dzieci probiotyk, który można stosować w celu utrzymania równowagi flory jelitowej oraz eliminacji dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego.

  Porady eksperta:

  Preparat można podawać na łyżeczce, z napojem lub z pokarmem. Należy jednak pamiętać, żeby nie stosować go jednocześnie z gorącymi potrawami, aby nie zniszczyć w ten sposób występujących w nim bakterii. Po użyciu zaleca się delikatnie postukać w spód butelki, co pozwoli oczyścić dozownik.

  Wielkość opakowania: 5 mlPorcja jednorazowa: 5 kropliIlość porcji w opakowaniu: x
  w 1 porcji (5 kropli)zawartość%ZDS
  Olej słonecznikowy*
  Olej trójglicerydowy o łańcuchach średniej długości*
  Lactobacillus reuteri DSM 17938 (Protectis®)100 milionów żywych, aktywnych komórek*
  Pozostałe składniki: Stabilizator (dwutlenek krzemu).
  5 kropli dziennie lub według zaleceń lekarza. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Naturalny
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności