Menu
Koszyk

  SWANSON Reishi Mushroom Liquid Extract 29,6 ml

  SWANSON Reishi Mushroom Liquid Extract 29,6 ml
  Brak na magazynie
  SWANSON Reishi Mushroom Liquid Extract 29,6 ml
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Swanson
  • Płynny ekstrakt z owocników grzybów medycznych Reishi 
  • Idealny dla osób mających problem z połykaniem tabletek 
  • Może przyczynić się do wzmocnienia kondycji zdrowotnej 
  • Wyciąg bezcukrowy i bezalkoholowy 
  • Odpowiedni dla wegetarian  

  Swanson Reishi Mushroom Liquid Extract to suplement diety w skład którego wchodzi ekstrakt z grzybów medycznych Reishi. Preparat ma komfortową do stosowania formę płynu, jest wolny do cukru i alkoholu. Idealnie sprawdza się u osób mających problem z połykaniem tabletek, jest też odpowiedni dla wegetarian. 

  Reishi to potoczna nazwa Lakownicy żółtawej (Ganoderma lucidum). Należy ona do grzybów pasożytniczych i choć jest uznawana za grzyb niejadalny, to ma długą historię stosowania w celach terapeutycznych. O Reishi mówi się, że są „grzybami długowieczności”, co ma podkreślać ich korzystny wpływ na kondycję zdrowotną organizmu. 

  Reishi budzą zainteresowanie ze względu na bogactwo składników odżywczych i związków bioaktywnych. Zawierają dużo węglowodanów prostych i złożonych, białko, aminokwasy, ale także witaminy i minerały (m.in. magnez, cynk, wapń, żelazo). Są również zasobne w substancje aktywne farmakologicznie, wśród których największą rolę odgrywają kwasy ganoderowe, triterpeny i polisacharydy.  

  Składniki bioaktywne Reishi mogą oddziaływać na układ immunologiczny. Sprzyjają one  wydzielaniu interferonu, cytokinin, limfokinin oraz czynnika TNF. Oprócz tego stymulują produkcję przeciwciał i mają korzystny wpływ na aktywność komórek leukocytów, monocytów oraz makrofagów. 

  Tradycyjna Medycyna Chińska zalicza grzyby Reishi do grona adaptogenów. Uważa się, że poprzez oddziaływanie na system nerwowy i endokrynny mogą one normalizować pracę wielu układów w ciele, a oprócz tego niwelują niekorzystne skutki działania stresorów na organizm. 

  Podsumowując, Swanson Reishi Mushroom Liquid Extract to preparat, który sprzyja przywróceniu stanu równowagi organizmu. Płynna, bezcukrowa i bezalkoholowa formuła zapewnia komfort suplementacji. 

  Wielkość opakowania: 29,6 ml Porcja jednorazowa: 14 kropliIlość porcji w opakowaniu: 29
  w 1 porcji (14 kropli)zawartość%ZDS
  Ekstrakt grzybów Reishi 1:1 (Lakownica żółtawa) (owocnik)500 mg-
  Pozostałe składniki: Nośnik (wegetariański glicerol), woda oczyszczona.
  Jako suplement diety stosować 1ml (około 28 kropli) dwa do trzech razy dziennie. Rozpuszczać w szklance wody. Wstrząsnąć przed użyciem.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Bez cukru
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności