Menu
Koszyk

  DOUGLAS DIM Enhanced 30 kaps.

  DOUGLAS DIM Enhanced 30 kaps.
  Brak na magazynie
  DOUGLAS DIM Enhanced 30 kaps.
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł
  • Wysokiej jakości kompleks diindolylometanowy, wzbogacony o ekstrakty roślinne
  • Standaryzowany na zawartość 25% diindolilometanu
  • Regulacja metabolizmu estrogenów
  • Polecany w okresie menopauzy
  • Działanie antyoksydacyjne

  Douglas DIM Enhanced to suplement diety zawierający kompleks diindolylometanowy w opatentowanej postaci BioResponse DIM®, standaryzowany na zawartość 25% substancji czynnej. Preparat jest dodatkowo wzbogacony o ekstrakty roślinne zwiększające skuteczność preparatu.

  Diindolilometan (DIM) to organiczny związek chemiczny powstający podczas przemian indolo-3-karbinolu, w który bogate są rośliny kapustowate. W organizmie wywiera istotny wpływ na metabolizm estrogenu.

  DIM - pomoc hormonalna dla kobiet i mężczyzn
  DIM wykazuje silny wpływ na metabolizm estrogenu, zapobiegając zarówno gwałtownemu spadkowi jego poziomu, jak i wzrostowi. Mechanizm jego działania opiera się na przekształcaniu mocniejszych form estrogenu w formy słabsze. Dodatkowo hamuje aktywność aromatazy, odpowiadającej za przekształcanie androgenów w estrogeny. Właściwości te pozwalają zapobiec objawom nadmiaru estrogenów w organizmie, co jest szczególnie istotne u kobiet w okresie menopauzy, czy u mężczyzn zmagających się z ginekomastią.

  Preparat wzbogacono o składniki roślinne, które zarówno wzmacniają, jak i uzupełniają działanie DIM.

  Ekstrakt z liści zielonej herbaty bogaty jest w polifenole, w tym EGCG. Wykazuje on silne działanie przeciwutleniające oraz dodatkowo może chronić przed dominacją estrogenową.

  MERIVA® to zastrzeżona formuła zawierająca wyciąg z kurkuminy oraz kompleks fosfatydylocholiny. Wykazuje działanie przeciwzapalne oraz antyoksydacyjne.

  Ekstrakt z kłączy chrzanu japońskiego (Wasabi) - odpowiada głównie za wzmocnienie efektu działania DIM.

  Podsumowując, Douglas DIM Enhanced to preparat skierowany do osób zmagających się z nadmiarem estrogenów w ustroju, polecany szczególnie kobietom w okresie klimakterium.

  Porady eksperta:

  Spożycie zbyt dużej ilości DIM może dać efekt odwrotny do zamierzonego, powodując wzrost syntezy estrogenów, dlatego należy stosować się do zaleceń producenta dotyczących dawkowania. Preparat nie powinien być stosowany przez kobiety przyjmujące jednocześnie antykoncepcję hormonalną.

  Wielkość opakowania: 30 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 30
  w porcji (1 kapsułka)zawartość%ZDS
  Ekstrakt z zielonej herbaty (liść) (standaryzowany do 95% polifenoli i 45% EGCG)200 mg*
  BioResponse DIM®
  kompleks diindolylometanowy (kompleks skrobi, bursztynianu diindolilometanowo-alfa- tokoferylu, fosfatydylocholiny, [soja] i krzemionki), (standaryzowany na zawartość 25% diindolilometanu)125 mg*
  MERIVA®
  Curcumin Phytosome (wyciąg Curcuma longa, kłącze) / kompleks fosfatydylocholiny (z soi))125 mg*
  Chrzan japoński (Wasabia japonica) (kłącze) (Zawierający co najmniej 600 mcg izotiocyjanianów jako allil ITC, 3-butenyl ITC i 4-pentyl ITC)50 mg
  Pozostałe składniki: Celuloza, fosforan dwuwapniowy, stearynian pochodzenia roślinnego i krzemionka.
  Przyjmować 1 lub 2 kapsułki dziennie albo zgodnie z zaleceniem specjalisty.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Wegetariański
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności