Menu
Koszyk

  HEPATICA Schisandra 90 kaps.

  HEPATICA Schisandra 90 kaps.
  -43 % Brak na magazynie
  HEPATICA Schisandra 90 kaps.
  34,90 zł
  19,90 zł
  Bez podatku: 19,90 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Hepatica
  • Standaryzowany ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego (min. 9% schizandryn)
  • Wspiera mobilizację organizmu do działania i pomaga zredukować stres
  • Poprawia funkcje poznawcze – idealny dla osób aktywnych umysłowo
  • Naturalny preparat pochodzenia roślinnego

  Hepatica Schisandra to unikalny suplement diety zawierający wyciąg z owoców cytryńca chińskiego, standaryzowany na zawartość 9% schizandryn. Preparat ten ma właściwości adaptogenne – wspiera przystosowanie organizmu do nowych warunków środowiska i pomaga radzić sobie ze stresem.

  Cytryniec chiński (Schisandra chinensis) to azjatycka roślina znana od wieków i stosowana w celach leczniczych w medycynie starożytnej. Jest ona bogata w prozdrowotne substancje, takie jak witamina C, witamina E czy kwasy organiczne, które odpowiadają za jej korzystny wpływ na ludzki organizm. Ekstrakt z cytryńca chińskiego dostarcza także stosunkowo dużą ilość schizandryn odznaczających się działaniem adaptogennym.

  Wyciąg z cytryńca chińskiego dzięki obecności schizandryn mobilizuje organizm do działania i ułatwia sprostanie wyzwaniom dnia codziennego. Może skutecznie redukować szkodliwe skutki stresu i wspiera działanie układu odpornościowego. Ponadto preparat ten pozytywnie wpływa na funkcje poznawcze – podnosi koncentrację, poprawia pamięć, ułatwia procesy myślowe i zwiększa zdolności analityczne. Niektóre źródła podają, że regularne przyjmowanie ekstraktu z cytryńca może przyczynić się do lepszego funkcjonowania układu trawiennego i układu krążenia.

  Podsumowując, Hepatica Schisandra to naturalny preparat będący źródłem adaptogenów o skutecznym działaniu. Stanowi idealne wsparcie dla osób pracujących, uczących się i sportowców.

  Porady eksperta:

  Suplement ten najlepiej przyjmować rano lub przed podjęciem zaplanowanej aktywności. Można stosować go również regularnie w celu poprawy reakcji organizmu na sytuacje stresowe.

  Preparat ten można łączyć z kofeiną, co jest polecane szczególnie osobom uczącym się lub wykonującym pracę umysłową.
  Wielkość opakowania: 90 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 90
  w porcji (1 kapsułka)zawartość%ZDS
  Wyciąg z owoców cytryńca chińskiego (Schisandra chinensis Bail) (standaryzowany na zawartość 9% schizandryn)220 mg*
  Pozostałe składniki: Hydroksypropylometyloceluloza (składnik otoczki kapsułki).
  Przyjmować 1 kapsułkę raz dziennie.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Pure (bez dodatków)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności