Menu
Koszyk

  TREC GABA 750 60 kaps.

  TREC GABA 750 60 kaps.
  Brak na magazynie
  TREC GABA 750 60 kaps.
  19,99 zł
  Bez podatku: 19,99 zł
  • Naturalny neurotransmiter w układzie nerwowym
  • Duża dawka kwasu gamma-aminomasłowego
  • Sprzyja zmniejszeniu pobudliwości
  • Popularny wśród sportowców
  • Promuje relaksację mięśni

  TREC GABA to suplement diety w skład którego wchodzi kwas gamma-aminomasłowy - niebiałkowy aminokwas, naturalnie produkowany w organizmie, pełniący funkcję głównego neurotransmitera w układzie nerwowym.

  Preparat najczęściej jest stosowany w celu zniwelowania nadmiernej pobudliwości i poprawy jakości snu. Dużą popularnością cieszy się również wśród sportowców, którzy traktują go jako pomoc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki.

  GABA (kwas g-aminomasłowy, kwas gamma-aminomasłowy) jest związkiem endogennym, produkowanym z glutaminianu. Największe jego ilości występują w mózgu. Wywiera on wpływ na wiele biologicznych i psychologicznych aktywności, wśród których można wymienić chociażby cykl snu, rytm bicia serca, tempo oddychania.

  GABA odgrywa istotną rolę w utrzymaniu homeostazy układu nerwowego. Jako neuroprzekaźnik hamujący równoważy działanie pobudzającego neuroprzekaźnika zwanego glutaminianem. Utrzymanie odpowiedniego poziomu kwasu gamma-aminomasłowego w neuronach oraz zachowanie równowagi pomiędzy nim a glutaminianem ma kluczowe znaczenie dla samopoczucia psychicznego. Wpływa również na możliwość odprężenia się i wyciszenia, co z kolei ułatwia wejście w tryb odpoczynku i sprzyja skróceniu latencji snu.

  Sportowcy traktują GABA jako wsparcie na drodze do wymarzonej sylwetki. Wskazują m.in. na korzystny wpływ GABA na jakość snu, co przekłada się na usprawnienie nocnej regeneracji organizmu. Ponadto jedna z hipotez naukowych zakłada, że GABA może stymulować uwalnianie hormonu wzrostu (GH).

  Podsumowując, TREC GABA to suplement, który wzbogaca dietę o solidną dawkę kwasu g-aminomasłowego. Cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących sposobu na poprawę nastroju i polepszenie jakości snu.

  Wielkość opakowania: 60 kapsułekPorcja jednorazowa: 2 kapsułkiIlość porcji w opakowaniu: 30
  w porcji (2 kapsułki)zawartość%ZDS
  Kwas Gamma-aminomasłowy (GABA)1500 mg*
  Pozostałe składniki: Otoczka kapsułki (żelatyna; barwnik - dwutlenek tytanu), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych).
  Porcję preparatu (1 kapsułka) należy stosować najlepiej 30 min. przed snem.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności