Menu
Koszyk

  NOW FOODS Valerian Root 500mg 250 kaps.

  NOW FOODS Valerian Root 500mg 250 kaps.
  Brak na magazynie
  NOW FOODS Valerian Root 500mg 250 kaps.
  49,90 zł
  Bez podatku: 49,90 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Now Foods
  • Wpływa korzystnie na jakość snu oraz samopoczucie w ciągu dnia
  • Naturalny składnik roślinny o udowodnionym działaniu
  • Pomaga ukoić skołatane nerwy
  • Wspomaga nocną regenerację
  • Działa uspokajająco

  Now Foods Valerian Root to ziołowy suplement diety w postaci kapsułek, zawierający korzeń kozłka lekarskiego, będący naturalnym surowcem roślinnym tradycyjnie stosowanym w celu wywołania uczucia odprężenia oraz ułatwienia zasypiania. 

  Kozłek lekarski, powszechnie określany jako waleriana, jest ziołem o udowodnionej skuteczności terapeutycznej w przypadku zaburzeń snu. Działa uspokajająco, łagodzi stres i niepokój oraz pomaga w zasypianiu.

  Kozłek - na dobry sen i ukojenie nerwów
  Według dostępnych informacji, sedatywne działanie kozłka jest w pewnym stopniu zbliżone do benzodiazepin, jednak jest subtelniejsze i nie powoduje uzależnienia, nawet w wyniku długotrwałego stosowania. Mechanizm działania tej rośliny związany jest z jej wpływem na wzrost aktywności kwasu gamma-aminomasłowego (GABA) w mózgu. 

  GABA jest neuroprzekaźnikiem hamującym, odpowiedzialnym głównie za zmniejszenie pobudliwości komórek nerwowych oraz relaksację mięśni. Wzmocnienie neurotransmisji GABA przyczynia się zatem do uzyskania efektu nasennego, uspokajającego i relaksującego, co sprawia, że kozłek znakomicie sprawdza się w przypadku różnego rodzaju zaburzeń lękowych oraz problemów ze snem. 

  Dodatkowe właściwości kozłka
  Kozłek może być również pomocny w łagodzeniu bólu menstruacyjnego, migren oraz stanów spastycznych przewodu pokarmowego. Dzieje się to za sprawą jego właściwości spazmolitycznych (rozkurczających). 

  Podsumowując, Now Foods Valerian Root to suplement diety będący źródłem tradycyjnego zioła o działaniu nasennym. Zalecany jest przede wszystkim osobom poszukującym naturalnego preparatu o potwierdzonej skuteczności w redukcji łagodnego stresu, niepokoju i bezsenności. 

  Wielkość opakowania: 250 kapsułekPorcja jednorazowa: 2 kapsułkiIlość porcji w opakowaniu: 125
  w 1 porcji (2 kapsułki)zawartość%ZDS
  Węglowodany< 1 g< 1%*
  Waleriana (Kozłek lekarski) (korzeń)1.0 g (1,000 mg)
  Pozostałe składniki: Celuloza (kapsułka).
  Przyjmować 2 kapsułki przed snem.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Wegański
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności