Menu
Koszyk

  Spalacze pobudzające i termogeniki

  Spalacze pobudzające i termogeniki to grupa suplementów diety zawierająca intensywnie działające środki zwiększające efektywność procesu redukcji tkanki tłuszczowej. Dostarczają substancji maksymalizujących tempo metabolizmu, pozwalając na zwiększenie dobowego wydatku energetycznego, skracając tym samym czas niezbędny do spełnienia założeń sylwetkowych. Poza zwiększaniem deficytu kalorycznego, preparaty w tej kategorii zawierają również substancje pobudzające, które pozwalają przetrwać trudy stawiane przez restrykcyjne diety redukcyjne. W połączeniu ze składnikami promującymi możliwości wysiłkowe, pozwalają one także na realizowanie cięższych treningów, co przekłada się na większą ilość spalonych kalorii.

  Niektóre preparaty zawierają również środki zwiększające spalanie tkanki tłuszczowej w określonych partiach ciała, uważanych powszechnie za najbardziej uciążliwe podczas odchudzania.

  OLIMP Thermo Speed Extreme 30 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Olimp
  Synergistyczne połączenie składników zwiększających termogenezę i lipolizęSuplement oparty na naturalnych ekstraktach roślinnychPrzyspiesza proces redukcji tkanki tłuszczowejMoże ułatwiać kontrolowanie apetytuOlimp Thermo Speed Extreme zawiera synergistyczne składniki, które skutecznie wspomaga..
  0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
  MUSCLETECH Hydroxycut Hardcore Elite 110 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: MuscleTech
  Przyczynia się do polepszenia wydolności psychofizycznej organizmuKorzystnie wpływa na koncentrację uwagi i poziom energiiWykazuje działanie zwiększające odporność na zmęczenieSprzyja redukcji zapasowej tkanki tłuszczowejSkutecznie nasila proces termogenezyMuscletech Hydroxycut Hardcore Elite to pre..
  79,90 zł Bez podatku:79,90 zł
  OLIMP Therm Line Fast 60 tab.
  Brak na magazynie
  Producent: Olimp
  Wielowymiarowe wsparcie redukcji masy ciała Intensyfikuje utlenianie kwasów tłuszczowych Pomaga usunąć nadmiar wody z organizmu Oparty o naturalne i sprawdzone składnikiOlimp Therm Line Fast to oparty na naturalnych składnikach suplement diety wielokierunkowo wspierający redukcję tka..
  34,90 zł Bez podatku:34,90 zł
  BIOTECH Thermo Drine 60 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: BioTechUSA
  Kompozycja składników wspomagających proces odchudzaniaWyciągi roślinne będące naturalnym źródłem kofeinyKorzystny wpływ na redukcję zmęczeniaWsparcie w lepszej kontroli apetytuDziałanie pobudzające metabolizmBioTech Thermo Drine to kompleksowa formuła ukierunkowana na wsparcie metabolizmu i usprawn..
  0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
  OLIMP Thermo Speed Extreme 120 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Olimp
  Synergistyczne połączenie składników zwiększających termogenezę i lipolizęSuplement oparty na naturalnych ekstraktach roślinnychPrzyspiesza proces redukcji tkanki tłuszczowejMoże ułatwiać kontrolowanie apetytuOlimp Thermo Speed Extreme zawiera synergistyczne składniki, które skutecznie wspomagają re..
  0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
  Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności