Menu
Koszyk

  TREC Spirulina 60 kaps.

  TREC Spirulina 60 kaps.
  Brak na magazynie
  TREC Spirulina 60 kaps.
  14,99 zł
  Bez podatku: 14,99 zł
  • Naturalna spirulina w formie żelowych kapsułek
  • Źródło różnorodnych składników odżywczych
  • Potężny potencjał antyoksydacyjny
  • Wsparcie detoksykacji organizmu
  • Produkt uznawany za superfoods

  Trec Spirulina to suplement diety w skład którego wchodzi koncentrat z alg morskich Spirulina pacifica. Został on umieszczony w małych, żelowych kapsułkach, zapewniających komfort suplementacji.

  Spirulina należy do najprostszych mikroorganizmów, jakie żyją na ziemi. Jej naturalnym środowiskiem jest ciepłe, zasadowe środowisko wodne, a cała aktywność sprowadza się do produkowania niezbędnych do przeżycia składników odżywczych. Bogaty skład chemiczny sprawia, że spirulina jest postrzegana jako produkt o wyjątkowej wartości odżywczej i potencjale prozdrowotnym. 

  Spirulina jest źródłem różnorodnych substancji odżywczych. Jest bogata w białko, zawierające niezbędne aminokwasy egzogenne. Ma w składzie cenne kwasy tłuszczowe, w tym jeden z najistotniejszych niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych – kwas gamma-linolenowy. Dostarcza bardzo wielu witamin i składników mineralnych, wśród których można wymienić choćby łatwo przyswajalne żelazo.

  Spirulina ma potężny potencjał antyoksydacyjny. Wynika on z zawartości witamin antyoksydacyjnych (m.in. A, C, E) oraz obecności związku zwanego fikocyjaniną. Jest to roślinny barwnik wykazujący zdolność do neutralizacji wolnych rodników.

  Spirulina wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn. Za takie właściwości odpowiada głównie chlorofil – kolejny barwnik obecny w mikroalgach. Jest on zdolny do wiązania metali ciężkich, w tym kadmu, ołowiu i rtęci. Może też pobudzić aktywność enzymów zaangażowanych w II fazę biotransformacji, co przekłada się na większą efektywność procesów odpowiedzialnych za metabolizm ksenobiotyków. 

  Podsumowując, Trec Spirulina to suplement, z pomocą którego można wzbogacić dietę o składniki potrzebne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

  Wielkość opakowania: 60 kapsułekPorcja jednorazowa: 2 kapsułkiIlość porcji w opakowaniu: 30
  w porcji (2 kapsułki)zawartość%ZDS
  Spirulina (Spirulina pacifica)600 mg*
  Pozostałe składniki: Olej sojowy, otoczka kapsułki (żelatyna; stabilizator – glicerol); stabilizator – wosk pszczeli żółty; emulgator - lecytyny.
  Zalecana porcja do spożycia to 2 kapsułki 3 razy dziennie po posiłku. Preparat popić ok. 300 ml wody.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności