Menu
Koszyk

  HEPATICA Moradyn 90 kaps.

  HEPATICA Moradyn 90 kaps.
  Brak na magazynie
  HEPATICA Moradyn 90 kaps.
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Hepatica
  • Wyciąg z owoców fioletowej kukurydzy w opatentowanej formie
  • Źródło polifenoli i antocyjanin o działaniu prozdrowotnym
  • Skuteczna walka z reaktywnymi formami tlenu
  • Korzystny wpływ na pracę układu krążenia
  • Pomoc w stanach zapalnych

  Hepatica Moradyn to suplement diety zawierający opatentowany ekstrakt z owoców fioletowej kukurydzy o standaryzowanej zawartości związków z grupy fenoli - polifenoli i antocyjanin. Zapewniona minimalna ilość substancji o działaniu prozdrowotnym to zdecydowany atut tego preparatu.

  Wyciąg z fioletowej kukurydzy pozyskiwany jest z rośliny mało znanej w Polsce, szeroko rozpowszechnionej natomiast w Ameryce Południowej, uprawianej głównie w Peru. Fioletowa kukurydza zawdzięcza swoją barwę zawartym w niej antocyjanom, które oprócz walorów wizualnych niosą ze sobą również korzyści zdrowotne. Antocyjany wspólnie z polifenolami, także występującymi w roślinie, wykazują przede wszystkim działanie antyoksydacyjne oraz przeciwzapalne.

  Działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne
  Substancje zawarte w fioletowej kukurydzy wykazują działanie antyoksydacyjne, uczestnicząc w eliminacji wolnych rodników. Obniżenie poziomu reaktywnych form tlenu wpływa natomiast korzystnie m.in. na opóźnienie procesów starzenia się komórek oraz na ochronę przed ich uszkodzeniem. Dodatkowo wykazane w badaniach działanie przeciwzapalne może okazać się przydatne w walce z infekcjami.

  Pomoc w pracy układu krążenia
  Fioletowa kukurydza, ze względu na swoje właściwości antyoksydacyjne, może chronić przed uszkodzeniem ścian naczyń krwionośnych przez wolne rodniki. Co więcej, może obniżać poziom cholesterolu we krwi. Dzięki temu zauważalne może być pozytywne działanie na układ sercowo-naczyniowy.

  Podsumowując, Hepatica Moradyn to preparat o działaniu głównie antyoksydacyjnym, przeznaczony przede wszystkim dla osób starających się zapobiec chorobom cywilizacyjnym.

  Porady eksperta:

  Preparat jest polecany dla osób zmagających się z chorobami cywilizacyjnymi, bądź nimi zagrożonych. Może działać wspomagająco w leczeniu cukrzycy czy nadciśnienia, jednak najlepiej skonsultować to ze specjalistą.

  Aby działanie preparatu było najbardziej efektywne, zaleca się przyjmować dwie porcje w kilkugodzinnym odstępie czasu, po posiłku.
  Wielkość opakowania: 90 kapsułekPorcja jednorazowa: 2 kapsułkiIlość porcji w opakowaniu: 45
  w 1 porcji (2 kapsułki)zawartość%ZDS
  Moradyn® Standaryzowany wyciąg z owoców fioletowej kukurydzy (Zea Mays L. var indurata), min. 10% polifenoli i 5% antocyjanin ( w tym antocyjanina C3G) 500 mg*
  Pozostałe składniki: Stabilizator – hydroksypropylometyloceluloza (składnik kapsułki).
  Stosować 1 kapsułkę dwa razy dziennie po posiłku.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Wegański
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności