Menu
Koszyk

  HEPATICA Prostahit 90 kaps.

  HEPATICA Prostahit 90 kaps.
  Brak na magazynie
  HEPATICA Prostahit 90 kaps.
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Hepatica
  • Starannie dobrane ekstrakty roślinne Prostaphil-2®
  • Pomoc w łagodzeniu stanów zapalnych układu moczowo-płciowego
  • Wsparcie w terapii nietrzymania moczu u kobiet
  • Wsparcie funkcjonowania gruczołu krokowego

  Hepatica Prostahit to preparat zawierający specjalnie skomponowaną mieszankę Prostaphil-2®, która jest źródłem ekstraktów z pyłków traw żyta, tymotki łąkowej i kukurydzy. Takie połączenie umieszczone w formie kapsułki stanowi kompleksowe wsparcie układu moczowo-płciowego kobiet i mężczyzn.

  Łagodny rozrost prostaty (BPN) jest jednostką chorobową, która dotyka bardzo duże grono mężczyzn około 50 roku życia. Podstawowym objawem jest uczucie częstego parcia na mocz, które wynika z nadreaktywności pęcherza moczowego przez przewlekły ucisk gruczołu korkowego. Problem jednak jest nieco bardziej rozległy, gdyż brak zastosowanej terapii może prowadzić do rozwoju kamicy nerkowej, częstszych zakażeń, czy progresji rozrostu nowotworowego.

  Składniki preparatu wykazują szerokie spektrum działania. Przyczyniają się do zmniejszenia uczucia dyskomfortu, związanego z ciągłą chęcią oddania moczu. Postuluje się o zahamowaniu progresji, a w niektórych przypadkach nawet regresji rozwoju choroby. Dodatkowo suplement wspomaga neutralizację i zmniejsza występowanie stanów zapalnych, wywołanych przez bakterie nadkażające drogi moczowe.

  Również kobiety mogą czerpać korzyści z rewolucyjnej formuły Prostaphil-2®. Jak się okazuje, wydaje się być pomocna w ograniczeniu nasilenia dolegliwości jaką jest nietrzymanie moczu. W świetle tych przesłanek, stanowi to niebywałą ulgę fizyczną, jak również mentalną, w rozwiązaniu tego niewygodnego i wstydliwego problemu.

  Podsumowując, Hepatica Prostahit to suplement diety, którego działanie opiera się na poprawie funkcji układu moczowego kobiet i mężczyzn, zmniejszając jednocześnie związane z nim dolegliwości.

  Wielkość opakowania: 90 kapsułekPorcja jednorazowa: 3 kapsułkiIlość porcji w opakowaniu: 30
  w porcji (3 kapsułki)zawartość%ZDS
  Prostaphil2® – hydrofilne i lipofilne ekstrakty z pyłków traw żyta (Secale cereale) 92%, tymotki łąkowej (Phleum pratense) 5% i kukurydzy (Zea mays) 3%660 mg-
  - w tym hydrofilny ekstrakt264 mg-
  - w tym lipofilny ekstrakt13,2 mg-
  Pozostałe składniki: Stabilizator – hydroksypropylometyloceluloza (składnik kapsułki), substancje przeciwzbrylające: wodorofosforan wapnia, glukonian wapnia.
  1 kapsułka 3 razy dziennie.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Wegański
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności