Menu
Koszyk

  JARROW Bifidus Balance + FOS 100 kaps.

  JARROW Bifidus Balance + FOS 100 kaps.
  Brak na magazynie
  JARROW Bifidus Balance + FOS 100 kaps.
  54,90 zł
  Bez podatku: 54,90 zł
  • 4 szczepy bakteryjne z rodzaju Bifidobacterium, z dodatkiem fruktooligosacharydów
  • Zwiększa ochronę jelit przed rozwojem niekorzystnej mikroflory
  • Wspiera pracę układu immunologicznego i pokarmowego
  • Stymuluje wzrost i rozwój bakterii probiotycznych

  Suplement diety Jarrow Bifidus Balance + FOS zawiera w sobie cztery wyselekcjonowane szczepy bakteryjne z rodzaju Bifidobacterium, wykazujące działanie probiotyczne (5 miliardów w jednej kapsułce) oraz fruktooligosacharydy w funkcji prebiotyku.

  W suplemencie znajdują się następujące szczepy bakteryjne: Bifidobacterium breve BR03, Bifidobacterium bifidum BB01, Bifidobacterium longum BB536, Bifidobacterium lactis Bl-04.

  Bakterie z rodzaju Bifidobacterium posiadają zdolność do wytwarzania kwasu mlekowego, który obniża zasadowość jelit i chroni je przed rozwojem mikroflory patogennej, a zwłaszcza mikroorganizmów takich jak: Clostridium difficile, Escherichia coli, Candida.

  Bifidobacterium breve BR03 wykazuje działanie immunomodulujące i może przyczynić się do złagodzenia objawów atopowego zapalenia skóry u dzieci i dorosłych. Poza tym wzmaga absorpcję składników pokarmowych.

  Bifidobacterium bifidum BB01 znajduje się głównie w jelicie grubym. Wykazuje działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze.

  Bifidobacterium longum BB536 wpływa na poprawę funkcji układu pokarmowego. Może poprawiać częstotliwość wypróźnień i cechy kału u zdrowych dorosłych z zaparciem stolca.

  Bifidobacterium lactis Bl-04 wspiera pracę układu immunologicznego, a także skraca nasilenie i czas trwania biegunki oraz wzdęć. 

  Fruktooligosacharydy (FOS) należą do grupy naturalnych prebiotyków, które nie ulegają trawieniu. Stymulują wzrost i rozwój bakterii probiotycznych w świetle przewodu pokarmowego.

  Podsumowując, suplement diety Jarrow Bifidus Balance + FOS przeznaczony jest dla osób po przebytej antybiotykoterapii oraz dla chcących zadbać o stan mikrobiomu jelitowego i wesprzeć układ odpornościowy.

  Wielkość opakowania: 100 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 100
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Mieszanka probiotyczna5 miliardów żywych organizmów*
  Bifidobacterium breve BR03
  Bifidobacterium bifidum BB01
  Bifidobacterium longum BB536
  Bifidobacterium lactis Bl-04
  Inulina-FOS (fruktooligosacharydy)210 mg*
  Pozostałe składniki: Maltodekstryna, skrobia z tapioki, stearynian magnezu (źródło roślinne), fosforan wapnia i witamina C (przeciwutleniacz). Kapsułka składa się z hydroksypropylometylocelulozy.
  Przyjmować 1 kapsułkę 3 razy dziennie wraz z wodą oraz posiłkiem. Dla niemowląt i dzieci, otwórz kapsułkę i zmieszaj zimną z woda, sokiem lub jedzeniem. Lub przyjmować wedle zaleceń specjalisty.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Bez glutenu
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności