Menu
Koszyk

JARROW Bifidus Balance + FOS 100 kaps.

JARROW Bifidus Balance + FOS 100 kaps.
-5 %
JARROW Bifidus Balance + FOS 100 kaps.
54,90 zł
52,39 zł
Bez podatku: 52,39 zł
  • 4 szczepy bakteryjne z rodzaju Bifidobacterium, z dodatkiem fruktooligosacharydów
  • Zwiększa ochronę jelit przed rozwojem niekorzystnej mikroflory
  • Wspiera pracę układu immunologicznego i pokarmowego
  • Stymuluje wzrost i rozwój bakterii probiotycznych

Suplement diety Jarrow Bifidus Balance + FOS zawiera w sobie cztery wyselekcjonowane szczepy bakteryjne z rodzaju Bifidobacterium, wykazujące działanie probiotyczne (5 miliardów w jednej kapsułce) oraz fruktooligosacharydy w funkcji prebiotyku.

W suplemencie znajdują się następujące szczepy bakteryjne: Bifidobacterium breve BR03, Bifidobacterium bifidum BB01, Bifidobacterium longum BB536, Bifidobacterium lactis Bl-04.

Bakterie z rodzaju Bifidobacterium posiadają zdolność do wytwarzania kwasu mlekowego, który obniża zasadowość jelit i chroni je przed rozwojem mikroflory patogennej, a zwłaszcza mikroorganizmów takich jak: Clostridium difficile, Escherichia coli, Candida.

Bifidobacterium breve BR03 wykazuje działanie immunomodulujące i może przyczynić się do złagodzenia objawów atopowego zapalenia skóry u dzieci i dorosłych. Poza tym wzmaga absorpcję składników pokarmowych.

Bifidobacterium bifidum BB01 znajduje się głównie w jelicie grubym. Wykazuje działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze.

Bifidobacterium longum BB536 wpływa na poprawę funkcji układu pokarmowego. Może poprawiać częstotliwość wypróźnień i cechy kału u zdrowych dorosłych z zaparciem stolca.

Bifidobacterium lactis Bl-04 wspiera pracę układu immunologicznego, a także skraca nasilenie i czas trwania biegunki oraz wzdęć. 

Fruktooligosacharydy (FOS) należą do grupy naturalnych prebiotyków, które nie ulegają trawieniu. Stymulują wzrost i rozwój bakterii probiotycznych w świetle przewodu pokarmowego.

Podsumowując, suplement diety Jarrow Bifidus Balance + FOS przeznaczony jest dla osób po przebytej antybiotykoterapii oraz dla chcących zadbać o stan mikrobiomu jelitowego i wesprzeć układ odpornościowy.

Wielkość opakowania: 100 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 100
w 1 kapsułcezawartość%ZDS
Mieszanka probiotyczna5 miliardów żywych organizmów*
Bifidobacterium breve BR03
Bifidobacterium bifidum BB01
Bifidobacterium longum BB536
Bifidobacterium lactis Bl-04
Inulina-FOS (fruktooligosacharydy)210 mg*

Napisz opinię

Zła Dobra
Tagi: Bez glutenu
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności