Menu
Koszyk

  USP ZDROWIE Estabiom Pregna 20 kaps.

  USP ZDROWIE Estabiom Pregna 20 kaps.
  Brak na magazynie
  USP ZDROWIE Estabiom Pregna 20 kaps.
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł
  • Preparat probiotyczny stworzony specjalnie dla kobiet w ciąży i karmiących
  • Wzmacnia odporność i wpływa na obniżenie ryzyka infekcji 
  • Pomaga przywrócić prawidłową mikroflorę jelitową
  • Wspiera kształtowanie się mikrobiomu dziecka
  • Zawiera witaminę D3

  USP Zdrowie Estabiom Pregna to suplement diety dla kobiet w ciąży i karmiących, zawierający trzy szczepy bakterii probiotycznych o klinicznie udowodnionej skuteczności oraz witaminę D3 i inulinę. Bakterie zawarte w suplemencie są odporne na działanie kwasu solnego i enzymów trawiennych, dzięki czemu docierają w całości do światła jelit, gdzie wykazują swoje działanie. 

  Lactobacillus rhamnosus GG należy do jednych z najbardziej przebadanych szczepów probiotycznych. Podaż tego probiotyku podczas ciąży może obniżać częstość występowania zmian atopowych i wyprysku alergicznego u dzieci. Ponadto pomaga utrzymać prawidłowy skład mikrobioty noworodków oraz zmniejszyć przepuszczalność jelit.  

  Lactobacillus rhamnosus HN001 jest probiotykiem, który podawany w trakcie ciąży może być przydatny w zmniejszeniu ryzyka lub łagodzeniu objawów depresji i lęku poporodowego. 

  Lactobacillus acidophilus La-14 należy do grupy probiotyków ginekologicznych. Kolonizuje pochwę zdrowych kobiet i zabezpiecza przed infekcjami bakteryjnymi dróg rodnych.

  Witamina D3 należy do grupy witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Jest odpowiedzialna za gospodarkę wapniowo-fosforanową, ale posiada również działanie plejotropowe. Stanowi ona niezbędny składnik potrzebny do prawidłowego rozwoju prenatalnego dziecka.

  Inulina jest naturalnym prebiotykiem, który stanowi pożywkę dla bakterii probiotycznych oraz stymuluje ich wzrost i rozwój. 

  Podsumowując, suplement diety USP Zdrowie Estabiom Pregna przeznaczony jest dla kobiet w ciąży i karmiących, które chcą zadbać o prawidłowy rozwój swojego dziecka oraz odpowiednie kształtowanie jego mikrobiomu jelitowego.

  Wielkość opakowania: 20 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 20
  w porcji (1 kapsułka)zawartość%ZDS
  Witamina D3 (jako cholekalcyferol)25 mcg (1000 IU)500%
  Lactobacillus rhamnosus GG ATCC 531035x10^9 CFU-
  Lactobacillus acidophilus La-142 x 10^9 CFU-
  Lactobacillus rhamnosus HN0010,5 x 10^9 CFU-
  Inulina100 mg-
  Pozostałe składniki: Hydroksypropylometyloceluloza, skrobia modyfikowana, sacharoza, średniołańcuchowe trójglicerydy, bstancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: dwutlenek tytanu, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, alfa-tokoferol, substancja wiążąca: dwutlenek krzemu.
  Przyjmować 1 kapsułkę dziennie. Kapsułkę można otworzyć i dodać jej zawartość do wody lub soku.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Dla kobiet
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności