Menu
Koszyk

  ALINESS IBS Balance 10mld. 30 kaps.

  ALINESS IBS Balance 10mld. 30 kaps.
  Brak na magazynie
  ALINESS IBS Balance 10mld. 30 kaps.
  34,90 zł
  Bez podatku: 34,90 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Aliness
  • Zwiększona skuteczność dzięki metodzie microencapsulacji
  • Pomaga złagodzić dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego
  • Promuje wzrost mikroflory jelitowej i chroni przed infekcjami
  • Poprawia perystaltykę i funkcjonowanie jelit

  Aliness IBS Balance to suplement diety zawierający cztery szczepy bakterii probiotycznych, błonnik oraz ekstrakt z babki lancetowatej (Plantago lanceolata). Składniki preparatu wspomagają prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego oraz pozwalają zredukować dolegliwości takie jak bóle brzucha, nudności czy biegunki, w szczególności związane z zespołem jelita drażliwego.

  Microencapsulated Probiotic Blend to porcja 10 miliardów bakterii pochodzących z czterech szczepów, starannie dobranych z myślą o osobach zmagających się z zespołem jelita drażliwego (IBS). Dzięki technologii microencapsulacji są one zamknięte w lipidowych pęcherzykach, przez co mogą zostać bezpiecznie przetransportowane przez żołądek do jelit.

  Bakterie te mogą przyczynić się do poprawy odporności, gdyż nasilają produkcję przeciwciał oraz promują wzrost naturalnej mikroflory jelitowej. Chronią one także przed wieloma patogenami i pomagają zapobiegać częstym infekcjom, a tym samym objawom przez nie wywoływanym tj. biegunki czy bóle brzucha.

  Polisacharyd Fibregum™ to błonnik akacjowy, który poprawia perystaltykę jelit nie powodując przy tym wzdęć i dyskomfortu. Stanowi on nośnik dla bakterii probiotycznych zawartych w tym preparacie i cechuje się niską aktywnością wodną, dzięki czemu nie zapoczątkowuje przedwcześnie ich działania.

  Ekstrakt z babki lancetowatej to naturalny wyciąg roślinny, który pomaga regulować częstość wypróżnień oraz posiada właściwości przeciwwirusowe, dzięki czemu może częściowo zmniejszać ryzyko biegunek i infekcji wirusowych.

  Podsumowując, Aliness IBS Balance to preparat kompleksowo wspierający prawidłową pracę jelit, przynoszący ulgę i skutecznie redukujący częste dolegliwości przewodu pokarmowego.

  Porady eksperta:

  Skład produktu jest zaprojektowany pod kątem osób z zespołem jelita drażliwego, jednak można go z powodzeniem stosować w przypadku innych zaburzeń pracy jelit. Polecam również przyjmować go profilaktycznie u osób ze skłonnościami do zaparć, wzdęć czy bólów brzucha oraz po przebytej lub w trakcie antybiotykoterapii.

  Wielkość opakowania: 30 kapsułekPorcja jednorazowa: 2 kapsułkiIlość porcji w opakowaniu: 15
  w porcji dziennej (2 kapsułki)zawartość%ZDS
  Prebiotyk - Polisacharyd Fibregum™ Bio LAW (aw < 0,2%)200 mg**
  Babka Lancetowata - ekstrakt (Plantago Lanceolata)40 mg**
  MICROENCAPSULATED PROBIOTIC BLEND:20 miliardów CFU**
  BIFIFOS W11™ Bifidobacterium longum W115 miliardów CFU**
  Lactobacillus plantarum LP015 miliardów CFU**
  Bifidobacterium breve BR035 miliardów CFU**
  Lactobacillus acidophilus LA025 miliardów CFU**
  Pozostałe składniki: Otoczka bakterii: estry glicerynowe kwasów tłuszczowych, otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).
  Przyjmować 1-2 kapsułki dziennie podczas posiłku.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Bez glutenu
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności