Menu
Koszyk

  TREC Joint Therapy Plus 120 kaps.

  TREC Joint Therapy Plus 120 kaps.
  Brak na magazynie
  TREC Joint Therapy Plus 120 kaps.
  79,90 zł
  Bez podatku: 79,90 zł
  • Mnogość składników wspierających kondycję chrząstek
  • Wsparcie w tłumieniu stanów zapalnych stawów
  • Łatwiejsze hamowanie procesów degeneracji
  • Sprawniejsza mineralizacja tkanki kostnej
  • Promowanie redukcji bólów stawowych

  Trec Joint Therapy Plus to wspaniała propozycja dla każdego, kto jest zainteresowany wsparciem funkcji i odbudowy struktur stawowych. Dzięki zastosowaniu suplementu w formie kapsułek, proces ten staje się jeszcze łatwiejszy i przyjemniejszy.

  Do składników aktywnych należą:

  Siarczan glukozaminy i chondroityny są związkami używanymi do wytwarzania elementów chrząstki stawowej, której degradacja postępuje z wiekiem. 

  Dodatkowym, potencjalnym działaniem glukozaminy jest wsparcie w hamowaniu reakcji zapalnych, które mogą przyczyniać się do niszczenia chrząstek stawowych. Wraz witaminą C, uczestniczą w procesie biosyntezy kolagenu, stanowiąc substrat (glukozamina) wraz z elementem regulującym pracę enzymów modyfikujących aminokwasy, wchodzące w skład tego wielkocząsteczkowego białka (witamina C).

  Hydrolizat kolagenu typu II – najczystsza forma najbardziej rozpowszechnionego w tkance łącznej białka. Posiada wysoką wytrzymałość mechaniczną na czynniki zewnętrzne. Jego podaż pozwala uzupełnić niedobory wynikające z procesów uszkadzających chrząstkę.

  Wapń – najważniejszy pierwiastek z punktu widzenia procesów kościotworzenia. Warunkuje prawidłową mineralizację kości, a co za tym idzie ich właściwą strukturę, która ma niebagatelny wpływ na wytrzymałość.

  Ekstrakt z korzenia imbiru (Zingiber officinale) i kurkumy (Curcuma longa) jako źródło substancji aktywnych (w tym gingeroli) to wykorzystywane od dawien dawna surowce. Już w medycynie Dalekiego Wschodu doceniono ich potencjał przeciwzapalny. Dzięki temu skutecznie poprawiały funkcjonowanie osób z reumatoidalnym zapaleniem stawów lub procesami ich zwyrodnienia.

  Cynk – mikroelement, który uczestniczy w regulacji wielu wewnątrzustrojowych procesów. Pełni pomocną rolę w utrzymaniu zdrowia układu kostno-stawowego, co potwierdza zaobserwowany obniżony poziom pierwiastka wśród chorych na osteoporozę i poprawa ich stanu po suplementacji.

  Podsumowując, Trec Joint Therapy Plus to propozycja dla wszystkich osób pragnących poprawić komfort swojego życia poprzez wsparcie odbudowy stawów objętych procesem degeneracji, które są źródłem dolegliwości bólowych.

  Wielkość opakowania: 120 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 120
  w porcji (1 kapsułka)zawartość%ZDS
  Siarczan glukozaminy 2KCl500 mg-
  w tym D-glukozamina295 mg-
  Siarczan chondroityny300 mg-
  Hydrolizat kolagenu Typu II100 mg-
  Wapń (fosforan wapnia)50 mg6%
  Ekstrakt z korzenia imbiru (Zingiber officinale) [5% Gingeroli]33,33 mg-
  Ekstrakt z kurkumy (Curcuma longa) [95% Kurkuminy]33,33 mg-
  Witamina C (Kwas L-askorbinowy)33,33 mg42%
  Cynk (Tlenek cynku)4 mg40%
  Pozostałe składniki: Otoczka kapsułki (żelatyna, barwniki – dwutlenek tytanu, błękit patentowy V), substancja wypełniająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych).
  Przyjmować 1 kapsułkę preparatu po posiłku 3 razy dziennie, najlepiej bezpośrednio po posiłku, popijając 300 ml wody.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności