Menu
Koszyk

DOCTOR'S BEST MSM with OptiMSM 1500mg 120 tab.

DOCTOR'S BEST MSM with OptiMSM 1500mg 120 tab.
Nowość
DOCTOR'S BEST MSM with OptiMSM 1500mg 120 tab.
54,90zł
Bez podatku: 54,90zł
  • Wysoka dawka metylosulfonylometanu
  • Wspiera kondycję stawów, skóry i paznokci
  • Opatentowany surowiec OptiMSM®
  • Przeciwdziała wolnym rodnikom
  • Łagodzi stany zapalne 

Doctor's Best MSM with OptiMSM to wysoka dawka metylosufonylometanu pod postacią tabletek. Suplement ten doskonale wspiera organizm w walce z wolnymi rodnikami, jednocześnie mając niezwykle korzystny wpływ na układ ruchu czy też skórę, włosy i paznokcie.

W produkcie zadbano o najwyższą jakość surowca poprzez wykorzystanie do produkcji opatentowanej formy MSM, czyli OptiMSM®. Fakt ten gwarantuje prawidłowe działanie związku, a także zapewnia zawartość metylosulfonylometanu rzędu 99,9%, uzyskaną w procesie 4-stopniowej filtracji.

Metylosulfonylometan (MSM) to organiczny związek będący pochodną węglowodorów, zawierający siarkę. Jest on zdolny do oddawania grup tiolowych innym związkom, w tym niezwykle silnym antyoksydantom nieenzymatycznym. Jednocześnie wykazuje działanie przeciwzapalne, a zawarta w nim siarka może być przydatna dla prawidłowego przebiegu procesów regeneracyjnych struktur stawowych oraz innych tkanek łącznych.

Działanie antyoksydacyjne
Środek ten, będąc donorem grup tiolowych, zwiększa zdolność organizmu do syntezy glutationu, jednego z najsilniejszych antyoksydantów w organizmie człowieka. Jego wysoki poziom nie tylko zmniejsza ilość wolnych rodników, ale także wzmaga zdolności detoksykacyjne organizmu.. 

Wsparcie stawów i kondycji skóry
MSM, dostarczając siarki, wpływa korzystnie na syntezę kwasu hialuronowego, jak i zapobiega rozpadowi kolagenu. Obie te substancje odpowiadają za jędrność skóry czy też za prawidłowe funkcjonowanie stawów. Ich odpowiednia zawartość przyczynia się do zachowania prawidłowej budowy tych struktur, pozwalając zachować im właściwą elastyczność oraz odporność na przeciążenia czy niesprzyjające warunki.

Ponadto, jako środek o działaniu antyoksydacyjnym oraz przeciwzapalnym, MSM jest w stanie łagodzić przewlekłe zapalenia stawów, a także może być pomocny w celu uśmierzania bólu.

Podsumowując, Doctor's Best MSM with OptiMSM to suplement o charakterze prozdrowotnym, który doskonale wpływa na stan tkanek stawowych, ale także łagodzi stany zapalne i dba o utrzymanie dobrej kondycji skóry.

Skład

Wielkość opakowania: 120 tabletekPorcja jednorazowa: 1 tabletkaIlość porcji w opakowaniu: 120
w 1 tabletcezawartość%ZDS
MSM (Metylosulfonylometan) Opti MSM®1500 mg-

Pozostałe składniki

Celuloza mikrokrystaliczna, kwas stearynowy, celuloza modyfikowana (otoczka), stearynian magnezu (pochodzenia roślinnego), dwutlenek krzemu.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
Zła Dobra
Tagi: Bez GMO, Bez glutenu, Wegański, Wegetariański
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności