Menu
Koszyk

  LIFE EXTENSION Arterial Protect 30 kaps.

  LIFE EXTENSION Arterial Protect 30 kaps.
  Brak na magazynie
  LIFE EXTENSION Arterial Protect 30 kaps.
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł
  • Kombinacja opatentowanych ekstraktów roślinnych
  • Korzystnie wpływ na stan naczyń krwionośnych
  • Promuje zdrowie serca i układu krążenia
  • Wykazuje właściwości antyoksydacyjne
  • Sprzyja stabilizacji ciśnienia tętniczego

  Life Extension Arterial Protect to suplement diety ukierunkowany na promowanie zdrowia układu sercowo-naczyniowego. Zawiera dwa opatentowane ekstrakty roślinne: Pycnogenol® z kory francuskiej sosny morskiej oraz Centellicum® z liści wąkroty azjatyckiej. Obydwa są standaryzowane na zawartość substancji bioaktywnych.

  Pycnogenol® jest produkowany z kory francuskiej sosny morskiej bez użycia środków chemicznych. Zawiera dużą ilość związków aktywnych biologicznie, w tym aż 65% proantocyjanidów. Wykazuje potężny potencjał przeciwutleniający, a tym samym skutecznie chroni organizm przed wolnymi rodnikami i stresem oksydacyjnym. Ponadto zawiera substancje, które mogą usprawnić przepływ krwi. Ma też korzystny wpływ na kondycję naczyń krwionośnych – sprzyja zwiększeniu ich integralności i sprężystości, może ograniczyć przepuszczalność naczyń włosowatych.

  Centellicum® powstaje z wąkroty azjatyckiej – rośliny słynącej z działania adaptogennego. Nie jest to jednak jedyny obszar jej działania. Liście rośliny są bogatym źródłem triterpenów, które mają korzystny wpływ na ludzki organizm. Poprzez pobudzenie syntezy kolagenu i hamowanie przyczepności monocytów związki te pomagają stabilizować blaszki miażdżycowe i przyczyniają się do poprawy stanu naczyń krwionośnych. Oprócz tego promują prawidłowy przepływ krwi i hamują zlepianie się płytek krwi, co ma istotne znaczenie dla utrzymania prawidłowych funkcji układu sercowo-naczyniowego.

  Podsumowując, Life Extension Arterial Protect to suplement rekomendowany zwłaszcza osobom, które nie dbają o prawidłową dietę, są mało aktywne fizycznie, palą papierosy, borykają się z nadwagą, a przez to znajdują się grupie podwyższonego ryzyka miażdżycy i chorób układu krążenia.

  Porady eksperta:

  Suplement można potraktować jako element profilaktyki chorób cywilizacyjnych. Będzie pomocny zwłaszcza dla osób, które ze względu na niezdrowy styl życia są predysponowane do miażdżycy i dolegliwości układu krążenia.

  Wielkość opakowania: 30 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 30
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Pycnogenol® suszony ekstrakt z kory francuskiej sosny nadmorskiej [std. na 65% procyjanidyn]100 mg**
  Centellicum® Wyciąg z liści wąkrotki azjatyckiej (Gotu kola) (Centella asiatica) [std. na 35% triterpenów]257 mg**
  Pozostałe składniki: Otręby Ryżowe, Celuloza Roślinna (kapsułka), Krzemionka
  Stosować 1 kapsułkę dziennie, z posiłkiem lub niezależnie od niego albo zgodnie z zaleceniem specjalisty.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności