Menu
Koszyk

  DOCTOR'S BEST Natto-Serra 90 kaps.

  DOCTOR'S BEST Natto-Serra 90 kaps.
  Brak na magazynie
  DOCTOR'S BEST Natto-Serra 90 kaps.
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł
  • Połączenie serrapeptazy i nattokinazy, wzbogacone w wapń
  • Technologia Serrateric™ zwiększająca biodostępność
  • Wspomaganie pracy układu krążenia
  • Wsparcie układu oddechowego
  • Pomoc w stanach zapalnych

  Doctor's Best Natto-Serra to suplement diety stanowiący połączenie naturalnych enzymów – serrapeptazy oraz nattokinazy. Zastosowanie opatentowanej technologii Serrateric™ poprawia wchłanianie serrapeptazy w jelicie, chroniąc przed kwasowym środowiskiem żołądka. Dodatkowym atutem preparatu jest wzbogacenie go w wapń, który uzupełnia działanie pozostałych składników. 

  Serrapeptaza to enzym proteolityczny pozyskiwany z układu pokarmowego jedwabników. Znany jest w szczególności ze swoich właściwości przeciwzapalnych, które mogą być wykorzystywane w łagodzeniu dolegliwości związanych przykładowo z zespołem cieśni nadgarstka czy reumatoidalnym zapaleniem stawów. Dodatkowo stwierdzono, że serrapeptaza wykazuje zdolność do upłynniania śluzu oraz zmniejszania biofilmu bakteryjnego, co może okazać się pomocne w schorzeniach dróg oddechowych. Enzym ten redukowałby wówczas nagromadzenie flegmy czy wydzieliny z nosa. 

  Nattokinaza to enzym – proteaza serynowa pozyskiwana ze sfermentowanej soi Nattō. Wykazuje ona zdolność do degradacji fibryny, a jej metabolity indukują produkcję tkankowego aktywatora plazminogenu. Dzięki temu może mieć wpływ na redukcję incydentów sercowo-naczyniowych, poprzez ograniczenie tworzenia się zakrzepów. Uważa się, że nattokinaza może również wpływać na normalizację ciśnienia tętniczego krwi, co dodatkowo wspiera pracę układu krążenia. 

  Wapń przyczynia się do utrzymania zdrowych kości i zębów, a także wspiera proces krzepnięcia krwi. 

  Podsumowując, Doctor's Best Natto-Serra to preparat o działaniu wielopłaszczyznowym. Skierowany jest głównie do osób zmagających się z bólami towarzyszącymi stanom zapalnym stawów, a także do wszystkich pragnących zadbać o zdrowie układu sercowo-naczyniowego. 

  Wielkość opakowania: 90 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 90
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Wapń (z Serrateric)25 mg2%
  Serrapeptaza (jednostki aktywności serratopeptydazy)40,000 SPU
  Nattokinaza (jednostki aktywności fibrynolitycznej)2,000 FU
  Pozostałe składniki: Serrateric™, modyfikowana celuloza (kapsułka wegetariańska), zawiera soję.
  Przyjmować 1 kapsułkę na czczo, lub zgodnie z zaleceniami specjalisty.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Wegański
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności