Menu
Koszyk

  LIFE EXTENSION Cran-Max with Ellirose 60 kaps.

  LIFE EXTENSION Cran-Max with Ellirose 60 kaps.
  Brak na magazynie
  LIFE EXTENSION Cran-Max with Ellirose 60 kaps.
  74,49 zł
  Bez podatku: 74,49 zł
  • Promuje zdrowie układu moczowego-płciowego
  • Wykazuje silne właściwości przeciwbakteryjne
  • Element kobiecej profilaktyki zdrowotnej
  • Może obniżyć ryzyko zapalenia pęcherza
  • Ma łagodne działanie moczopędne

  Life Extension Cran-Max® with Ellirose to suplement diety w skład którego wchodzi koncentrat z całych owoców żurawiny, wzbogacony o standaryzowany ekstrakt z hibiskusa.

  Preparat wspomaga zdrowie układu moczowo-płciowego. Jest polecany zwłaszcza kobietom, które z racji określonej budowy anatomicznej są szczególnie predysponowane do infekcji w obrębie układu moczowego.

  Owoce żurawiny są zasobne w organiczne związki chemiczne o działaniu antybiotycznym i przeciwutleniającym. Należą do nich m.in. proantocyjanidyny typu A (PAC). Przypuszczalnie są one zdolne do ograniczania przyczepności fimbrii, za pomocą których bakterie przywierają do powierzchni błon śluzowych, co pomaga ograniczyć ilość patogennych mikroorganizmów w ustroju. Ponadto dzięki wysokiej zawartości flawonoidów owoce żurawiny mają potężny potencjał przeciwutleniający, który warunkuje ich zdolność do redukcji natężenia stresu oksydacyjnego.

  W składzie suplementu umieszczono koncentrat z całych owoców żurawiny, pozyskany w zaawansowanym technologicznie procesie, wspierany przez unikalny system dostarczania, chroniący substancje czynne przed degradacją w układzie pokarmowym. W badaniach klinicznych potwierdzono, że tak przygotowany ekstrakt zachowuje identyczną skuteczność jak świeże owoce żurawiny.

  Hibiskus sanowi bogate źródło substancji bioaktywnych, m.in. polifenoli, flawonoidów, antocyjan i kwasów organicznych.. Ma właściwości adherencyjne i bakteriostatyczne. Może też ograniczać powstawanie biofilmu bakteryjnego.

  Podsumowując, Life Extension Cran-Max® with Ellirose to suplement, który z powodzeniem może być wykorzystywany jako element profilaktyki zakażeń bakteryjnych oraz nawracającego zapalenia pęcherza.

  Porady eksperta:

  Suplement może ograniczyć ryzyko infekcji w obrębie układu moczowego. Warto wziąć go pod uwagę, jeśli często korzystamy z publicznych basenów, sauny, jacuzzi.

  Specjaliści wskazują na możliwą negatywną interakcję pomiędzy składnikami obecnymi w owocach żurawiny a warfaryną, dlatego w okresie suplementacji nie zaleca się przyjmowania warfaryny ani leków podobnie działających (np. aspiryna).

  Wielkość opakowania: 60 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 60
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Koncentrat z całych owoców żurawiny Cran-Max®.500 mg-
  Pozostałe składniki: Celuloza roślinna (kapsułka), celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka, kwas stearynowy.
  Przyjmować 1 kapsułkę dziennie z posiłkiem lub bez, lub inaczej zgodnie z zaleceniami lekarza.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności