Menu
Koszyk

  LIFE EXTENSION Ageless Cell 30 kaps.

  LIFE EXTENSION Ageless Cell 30 kaps.
  Brak na magazynie
  LIFE EXTENSION Ageless Cell 30 kaps.
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł
  • Naturalne, synergistycznie działające składniki
  • Pomaga utrzymać organizm w dobrej kondycji
  • Idealna propozycja dla osób w średnim wieku
  • Sprzyja spowolnieniu starzenia się organizmu
  • Wykazuje silne działanie przeciwutleniające

  Life Extension Ageless Cell to suplement diety zaprojektowany w celu promowania młodości i redukowania objawów starzenia się organizmu. W jego skład wchodzi witamina E, N-acetylocysteina oraz ekstrakty z liści zielonej herbaty i woskownicy amerykańskiej.

  Preparat wykorzystuje dwie grupy substancji – tzw. geroprotektory, które poprzez modulację określonych szlaków sygnałowych promują żywotność komórek oraz senolityki, które są zdolne do selektywnej eliminacji starzejących się komórek. Producent deklaruje, że ich selekcji dokonano przy użyciu sztucznej inteligencji, a efektywność preparatu wynika m.in. z synergistycznego działania użytych substancji.

  Witamina E ma potężny potencjał przeciwutleniający. Może też ograniczać ryzyko utleniania lipoprotein o niskiej gęstości, co ma istotne znaczenia dla redukcji ryzyka miażdżycy i ochrony układu sercowo-naczyniowego.

  N-acetylocysteina pełni rolę prekursora glutationu, przez co może skutecznie chronić komórki przed stresem oksydacyjnym. Ponadto wspomaga eliminację toksyn z ustroju i sprzyja prawidłowej odpowiedzi zapalnej.

  Zielona herbata to bogate źródło przeciwutleniaczy, wśród których znajduje się EGCG. Związek ten zdaje się wpływać na szlak sygnałowy Wnt, odpowiedzialny za regulowanie procesów warunkujących przeżywalność i proliferację komórek.

  Mirycetyna przynależy do flawonoli. Można ją znaleźć m.in. w korze i liściach woskownicy amerykańskiej. Jest silnym antyoksydantem, może też indukować regenerację uszkodzeń w strukturach DNA.

  Podsumowując, Life Extension Ageless Cell to zaawansowany preparat, który zgodnie z założeniami ma być odpowiedzią na problem upływającego czasu i związanego z tym systematycznego pogarszania wydolności organizmu.

  Porady eksperta:

  Suplement można polecić zwłaszcza osobom w średnim i podeszłym wieku. Niektóre substancje obecne w składzie preparatu rozpuszczają się w tłuszczach, stąd dobrym pomysłem będzie przyjęcie go w porze posiłku zawierającego tłuszcz z dobrego źródła.

  Producent ostrzega, że suplement może wchodzić w negatywną interakcję z lekami blokującymi receptory adrenergiczne β, takimi jak np. Nadolol.

  Wielkość opakowania: 30 kapsułek żelowychPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 30
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Witamina E (jako d-alfa tokoferol)20 IU67%
  N-acetyl-l-cysteina (NAC)450 mg**
  Bezkofeinowy ekstrakt z liści zielonej herbaty [st. Do 45% EGCG]223 mg**
  Myricetin [z ekstraktu Myrica cerifera (kora i liść)]50 mg**
  Gamma tokotrienol (z kompleksu naturalnego tokotrienolu / tokoferolu)25 mg**
  Pozostałe składniki: Średniołańcuchowe Trójglicerydy, Żelatyna, Gliceryna, Wosk Pszczeli, Olej Palmowy, Woda Destylowana, Lecytyna Słonecznikowa, Mika, Tlenek Żelaza
  1 kapsułka dziennie, z posiłkiem lub zgodnie z zaleceniem specjalisty.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności