Menu
Koszyk

  DOCTOR'S BEST Best Digestive Enzymes 90 kaps.

  DOCTOR'S BEST Best Digestive Enzymes 90 kaps.
  Brak na magazynie
  DOCTOR'S BEST Best Digestive Enzymes 90 kaps.
  109,90 zł
  Bez podatku: 109,90 zł
  • Kompletny zestaw najważniejszych enzymów trawiennych
  • Pomaga w utrzymaniu prawidłowej pracy przewodu pokarmowego
  • Sprzyja utrzymaniu równowagi flory bakteryjnej jelit
  • Wzbogacony o bakterie probiotyczne Bacillus subtilis
  • Pomaga wyeliminować dolegliwości trawienne

  Doctor's Best Best Digestive Enzymes to suplement diety zawierający specjalnie skomponowaną mieszankę enzymów trawiennych, sprzyjających prawidłowej pracy układu pokarmowego.

  W skład każdej kapsułki wchodzi zestaw enzymów odpowiedzialnych za trawienie białka, tłuszczu i węglowodanów, znajdujących się w spożywanych posiłkach. Dodatkowo preparat został wzbogacony o bakterie probiotyczne Bacillus subtilis, promujące zdrowie przewodu pokarmowego i jelit.

  Proteazy, bromelaina i papaina to grupa enzymów proteolitycznych, odpowiedzialnych za trawienie białek. Mogą pochodzić z naturalnych źródeł - papai (papaina) czy ananasa (bromelaina) i poza korzystnym oddziaływaniem na procesy trawienne, wspierać pracę układu odpornościowego czy działać przeciwzapalnie.

  Kolejna umieszczona w preparacie grupa enzymów odpowiedzialna jest m.in. za trawienie węglowodanów i włókna pokarmowego. Amylaza (w tym glukoamylaza) rozkłada skrobię i inne polisacharydy.  Alpha-galaktozydaza to enzym rozkładający węglowodany, głównie rafinozę i stachiozę, obecne w warzywach strączkowych.  Beta-glukanaza, celulaza i hemicelulaza to grupa związków hydrolizujących polisacharydy wchodzące w skład ścian komórkowych roślin oraz niektórych grzybów i innych mikroorganizmów. Inwertaza jest enzymem, który swoim działaniem prowadzi do rozpadu sacharozy (cukru stołowego) na glukozę i fruktozę. Ksynalaza to podtyp hemicelulazy; umożliwia rozkład polisacharydów nieskrobiowych obecnych w zbożach. Fitaza jest enzymem odpowiedzialnym za hydrolizę kwasu fitynowego, występującego m.in. w ziarnach zbóż, orzechach i roślinach strączkowych. Laktaza trawi tzw. cukier mleczny - laktozę, której nietolerancja jest przyczyną nieprzyjemnych dolegliwości układu pokarmowego.

  Lipazy
  to enzymy, które katalizują hydrolizę trójglicerydów do wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu. Są zatem bardzo istotnymi składnikami odpowiedzialnymi za trawienie tłuszczu.

  Podsumowując, Doctor's Best Best Digestive Enzymes to kompleksowy suplement diety o szerokim spektrum działania, który dostarcza wszystkich niezbędnych enzymów oraz wspiera zdolności trawienne. 
  Wielkość opakowania: 90 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 90
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Amylazy Mieszanka (2 szczepy)20,000 DU
  Proteazy SP Plus Mieszanka (4 szczepy)95,000 HUT
  Dipeptydylo-peptydaza IV250 DPP-IV
  Bromelina50 GDU
  Papaina500,000 FCC PU
  Inwertaza100 Invu
  Celulaza3250 CU
  Beta-glukanaza65 BGU
  Alpha-galaktozydaza500 GalU
  Hemicelulaza750 HCU
  Ksylanaza650 XU
  Fitaza10 FTU
  Glukoamylaza50 AGU
  Lipazy3000 FIP
  Laktaza1000 ALU
  Bacillus subtilis1 billion CFU
  Pozostałe składniki: Celuloza modyfikowana (kapsułka wegetariańska).
  1 kapsułka do każdego posiłku.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Bez glutenu
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności