Menu
Koszyk

  DOCTOR'S BEST Betaine HCL Pepsin & Gentian Bitters 120 kaps.

  DOCTOR'S BEST Betaine HCL Pepsin & Gentian Bitters 120 kaps.
  Brak na magazynie
  DOCTOR'S BEST Betaine HCL Pepsin & Gentian Bitters 120 kaps.
  141,13 zł
  Bez podatku: 141,13 zł
  • Kompleks składników wspierających procesy trawienne żołądka 
  • Pomaga przywrócić odpowiednie pH soku żołądkowego
  • Wspiera wchłanianie substancji odżywczych
  • Może łagodzić dolegliwości gastryczne
  • Wspomaga trawienie białek

  Doctor's Best Betaine HCL Pepsin & Gentian Bitters to suplement diety wspierający funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Zawiera chlorowodorek betainy, pepsynę oraz korzeń goryczki, które działając synergistycznie optymalizują pracę żołądka oraz aktywność enzymatyczną umożliwiającą prawidłowe trawienie. 

  Chlorowodorek betainy jest źródłem kwasu solnego, który odpowiada za utrzymanie niskiego pH soku żołądkowego. Odpowiedni poziom zakwaszenia umożliwia natomiast prawidłowe trawienie białek oraz przyswajanie witaminy B12. Co więcej, pomaga w zwalczaniu chorobotwórczych drobnoustrojów, które mogą przedostawać się do przewodu pokarmowego wraz z pokarmem. 

  Pepsyna to enzym proteolityczny produkowany przez komórki ściany żołądka. Odpowiada za trawienie białek, poprzez rozbijanie ich do krótszych łańcuchów oligo- i polipeptydów. 

  Korzeń goryczki pozyskiwany jest z goryczki żółtej. Jest to roślina wpływająca na procesy trawienne dzięki pobudzaniu wydzielania śliny oraz soku żołądkowego. Wykazuje także działanie żółciotwórcze i żółciopędne. 

  Wspomaganie pracy żołądka
  Składniki zawarte w preparacie prowadzą wspólnie do poprawy pracy żołądka. Wpływają na utrzymanie optymalnego pH soku żołądkowego oraz prawidłową zawartość enzymów proteolitycznych. Chronią przed objawami niedoboru kwasu solnego, do których zalicza się zgagę, wzdęcia czy gazy. Uważa się także, że utrzymanie odpowiedniego poziomu soku żołądkowego może wpływać korzystnie na redukcję uczucia senności i zmęczenia 

  Podsumowując, Doctor's Best Betaine HCL Pepsin & Gentian Bitters to preparat przeznaczony szczególnie dla osób cierpiących na niedobory kwasu solnego oraz walczących z nieprzyjemnymi dolegliwościami gastrycznymi. 

  Wielkość opakowania: 120 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 120
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Chlorowodorek Betainy650 mg-
  Pepsyna 1:10,00025 mg-
  Korzeń Goryczki (Gentiana lutea)20 mg-
  Pozostałe składniki: Żelatyna (kapsułka), kwas stearynowy, krzemian magnezu, dwutlenek krzemu.
  Stosować jedną kapsułkę do każdego posiłku, bądź inaczej po konsultacji z dietetykiem.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Bez glutenu
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności