Menu
Koszyk

  ALINESS Betaine HCL Pepsine 650/150mg 100 kaps.

  ALINESS Betaine HCL Pepsine 650/150mg 100 kaps.
  Brak na magazynie
  ALINESS Betaine HCL Pepsine 650/150mg 100 kaps.
  49,90 zł
  Bez podatku: 49,90 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Aliness
  • Wspiera prawidłowe trawienie pokarmu
  • Składniki o synergistycznym działaniu
  • Łagodzi dolegliwości gastryczne
  • Reguluje poziom homocysteiny

  Aliness Betaine HCl Pepsine to wyjątkowy suplement diety wspomagający funkcje trawienne układu pokarmowego i łagodzący niektóre dolegliwości gastryczne. Preparat ten zawiera betainę oraz pepsynę o synergistycznym działaniu, przez co odznacza się wysoką skutecznością.

  Betaina HCl to pochodna aminokwasu glicyny połączona z kwasem solnym. Dzięki takiemu połączeniu może ona obniżać pH soku żołądkowego, przyczyniając się do prawidłowego działania enzymów trawiennych, m. in. pepsyny zawartej w tym preparacie. Betaina bierze także udział w obniżaniu stężenia homocysteiny powstałej w wyniku demetylacji metioniny, przeciwdziałając hiperhomocysteinemii. Stan ten jest czynnikiem ryzyka wielu chorób układu krążenia i układu nerwowego.

  Pepsyna to enzym proteolityczny produkowany w żołądku w formie pepsynogenu - początkowo nieaktywnej postaci pepsyny. Aktywacji ulega w kwaśnym pH żołądka pod wpływem m.in. innych cząsteczek pepsyny. Bierze ona udział w trawieniu białek, uwalniając z nich mniejsze peptydy i aminokwasy. Suplementacja pepsyny może przyczynić się do poprawy wydajności trawienia, co zapobiegnie niestrawności, zaleganiu pokarmu, uczuciu ciężkości i usprawni pasaż jelitowy, pomagając w uregulowaniu częstości wypróżnień.

  Podsumowując, Aliness Betaine HCl Pepsine to skuteczne wsparcie układu pokarmowego. Składniki preparatu pomogą utrzymać optymalną pracę żołądka, wspomagając prawidłowe trawienie i wchłanianie pokarmów oraz przyczyniając się do redukcji dyskomfortów trawiennych.

  Porady eksperta:

  Preparat ten polecany jest w szczególności osobom cierpiącym na częste dolegliwości gastryczne, zaleganie pokarmu i związane z nim objawy refluksu. Można przyjmować go również wspomagająco przy niedoborze witamin z grupy B, co może prowadzić do podwyższonego poziomu homocysteiny.

  Wielkość opakowania: 100 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 100
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Chlorowodorek Betainy650mg**
  Pepsyna 1:3000 MDP150mg**
  Pozostałe składniki: Substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza.
  Przyjmować 1 kapsułkę raz dziennie w trakcie posiłku.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności